Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnék reagálni a nővérem...

Hogy tudnék reagálni a nővérem viselkedésére?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a nővérem a lehető legrosszabb. Állandóan piszkál mindenki előtt. Egyszerűen utálok vele lenni. És a családból én vagyok az egyetlen aki tudja hogy beszél velem mikor kettesben vagyunk és csak én tudom azt is hogy miket csinál. De elegem van abból hogy elnyom engem... Mit tudnék kezdeni vele? Próbáltam már beszélni vele de nem hatott. Butának tart.

2012. aug. 27. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel ahogy beszél veled és mutasd meg a szüleidnek!
2012. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél vele kettesben. Egyszerűen mondd azt neki meg a szüleidnek, hogy nagyon nem vagytok egy hullámhosszon, és nem szereted a társaságát.
2012. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben, hogy miket csinál? Mennyi idősek vagytok?
2012. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát szokott lopni boltokból bárakból, meg egyszer lopás miatt rendőrségre vitték de erről anya nem tud mert ő németországban volt. Meg drogozik és alkoholt iszik rendszeresen. Ráadásul lányokkal, fiúkkal egyaránt sokkal és sokszor kavar... De ezeknek a legtöbbjét csak én tudom mert mindenkinek teszi magát. Sok mindenki jobban szereti, mint engem és jobban is figyelnek rá.
2012. aug. 27. 16:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő 16 én 13 éves vagyok.
2012. aug. 27. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!