Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akik hétvégente találoznak a...

Akik hétvégente találoznak a testvérükkel! (egyetem stb) Hányszor beszéltek telefonon?

Figyelt kérdés
A testvérem csütörtök este jön haza vasárnap megy el. Akik még így vannak ti szoktatok telefonálni a többi nap egymásnak? Én szeretnék de tesóm azt mondja mindig, hogy úgyis találkozunk...

2012. okt. 3. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-3 hetente megyek haza,de nem igazán hiányzom az öcsémnek.Inkább a szüleimmel szoktam skypeolni,de akkor órák hosszat.
2012. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nekem tesóm egyetemen van, havonta egy hétvégét van itthon, de minden nap beszélünk min 5 percet, átlagban viszont több órát is. Èpp most hívott :)
2012. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremmel minden nap!!

Bátyámmal meg nem nagyon.. max msn..

2012. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon szinte sosem beszélünk, csóró egyetemisták vagyunk :D

Chatelni szoktunk, ha van valami. Elég változó, milyen gyakorisággal, van hogy minden nap, aztán van hogy egy hétig sem.

2012. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi 2-3 havonta szoktunk találkozni, akkor is van, hogy csak egy fél napot. Telefonon ritkán beszélünk, kb. havonta egyszer, vagy annyiszor sem. Ennek ellenére nem érzem úgy, hogy rossz lenne a kapcsolatunk, ha bármi van, számíthatunk a másikra, a távolság (140 km) ellenére is. Beszélgetni is jókat szoktunk, amikor találkozunk. Ha meg véletlenül fel kell jönnie Pestre valamiért, mindig szól, és összefutunk. Ilyenkor sokszor meg is lep házi tojással, a kertjükből szedett zöldséggel, de olyan is volt, hogy főtt ételt hozott az "ő kicsi hugijának". Amikor én megyek hozzájuk, akkor meg próbálok különlegesebb fűszereket vinni nekik, amiket ők ott falun nem tudnak beszerezni.

Meg ilyenek... :)

2012. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy jó, hogy feltetted a kérdést, a hatására most nagyon elkezdett hiányozni, úgyhogy fel is hívom... :D
2012. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két havonta egyszer jutok haza, de a húgomat nem igazán érdekli, hogy élek-e vagy halok.
2012. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel mindkettőnknek van saját élete, így kéthetente talán egyszer felhívjuk a másikat vagy skypolunk.

Közel egyidősek vagyunk, így nem az a helyzet, hogy a 12 éves kis húgicámat kell levakarnom magamról.

2012. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kábé kéthetente járok haza, hétvégére, és nem végtelen a telefonegyenleg, szóval mi is inkább csetelünk, pontosabban MSN-ezni szoktunk. A telefon max. akkor, ha sürgős, valami hirtelen eszünkbe jut, el kell intézni egymásnak ezt-azt a nap közepén. (Én vagyok a fővárosi beszerzési különítmény. XD)

Akkor persze hosszabban, ha ráérünk. Kb. hetente egyszer-kétszer, persze előfordul, hogy többször. De sajnos elég nehéz összehozni, mert a húgom is nagyon elfoglalt, délutáni különórák (sőt, hétvégén is van neki) miatt este 6-7-kor végez. Jómagam szintúgy.

Szóval azért szoktunk rá időt szakítani, de nem megy mindig.

2012. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 4-6 havonta járok haza, ha otthon vagyok se érdeklem a testvéremet, csak köszön kb. Amíg meg távol vagyok addig egyáltalán nem kommunikálunk, az elején próbáltam de soha nem válaszolt, úgyhogy feladtam. Hiába, attól hogy közös DNS-ünk van, még nem fogjuk automatikusan érdekelni egymást, sajnos...
2012. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!