Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok, ha barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, ha barátotok discóban másik lánnyal táncol? Hogy a srác mögötte ál, a combjait fogja. Egy ismerősömet láttam így, nem a barátnőjével.

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
ő dolga.
2011. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ő dolga persze.de azért a barátnőnek biztos rosszul esne, ha látná?
2011. jún. 18. 23:14
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
az meg az ő dolga.
2011. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azt szólom, hogy egy görény, tipikus phaszfej pasi, aki csalja a bnőjét, utána meg hozzábújik, hogy szeretlek kicsim satöbbi. nem bakker, ha van bnője, akkor ne tegyen ilyet, ez ilyen egyszerű. ne taperásszon más lányokat, de ezt egy pasinak próbáld meg elmagyarázni. tisztelet annak a kivételnek, akivel nekem SOSEM volt módom találkozni és egyre kevesebb esélyt adok annak, hogy létezik.
2011. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

ha nem lene senkije, akkor tök normális, de így úgy néz ki nem élte ki magát eddig a pasi...

Nekem épp ezért nincs barátnóm, legalább ha elmegyek bulizni, akkor nyugodtan jól érezhetem magam :-)

2011. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A férfiak másként működnek, mint a nők. Ezt nem nehéz elhinni. Genetikailag alakult így, az agyunk nem tud másként működni. Ha valakinek mégis máshogy jár, az vagy hülye vagy bu/zi.
2011. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos sok Jerzy Shore néznek. De amugy meg ők ilyenek, lehet más fejjel nehéz felfogni de hát ő dolguk.


Ha meg zavar akkor ezen úgy legegyszerűbb túl lépni ha elmondod amit gondolsz, aztán nem fog érdekelni kimondtad bam. Na persze biztos lesz reakció de hát ez természetes.

2011. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:19


Vele értek egyet, én is kiakadnék, ha megtudnám, hogy a nőmet fogdossa a dizsiben pár f@sz. Fordított szituációban is érthető.

2011. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24/F voltam
2011. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azért kíváncsi lennék a pasas mit szólna ha a barátnője bulizna ugyanígy h a compját fognák..fogadjunk örjöngene..persze ha ő csinálja akkor genetika..hát nem..a csajoknak is jól esik ha sokan figyelnek fel rájuk, ha csak egy tánc erejéig is de ők a "bálkirálynők"..
2011. jún. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!