Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 13-14 éves...

Elengednéd a 13-14 éves lányodat elmenni egy másik városba 1-2 barátnőjével?

Figyelt kérdés
Reggel mennének és este fele hazajönnének.
2011. máj. 4. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
el
2011. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha a barátnői idősebbek, akkor talán, de ha azok is 13-14 évesek, akkor semmiképp. Meg attól is függ, hova mennek.
2011. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggel mennek, este hazajönnek, van nála telefon, akkor igen. Meg eleve ha megbízol a lányodban, ismered valamennyire a barátnőit, akkor nem lehet nagy gond. (Reméljük.)
2011. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14 évesen átszállással jártam egyedül koliba....persze, hogy el. csak legyen mindig elérhető, ha ki lenne kapcsolva a mobilja, tuti letépném a fülét, ha hazaér:))
2011. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Budapestről pl.Miskolcra vagy Szegedre :)
2011. máj. 4. 22:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Az már sok.
2011. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a távolság nem számít. Ha elengeded akkor tök mind1 milyen messze van a város. Egyébként Budapest a legveszélyesebb nagyváros az országban, szóval ha ott járhat-kelhet akkor nem hiszem hogy máshol nagyobb baja esne. Ha elengeded legalább érzi hogy megbízol benne. És amúgy sem hiszem hogy fényes nappal megtámadnak valakit az utcán a tömegben. :)
2011. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor kb.meddig engednétek el?
2011. máj. 4. 22:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés, mivel így látatlanba, ha te vagy a szülő, te ismered a gyereked, te tudod mennyire megbízható. Meg mennyire este érnének haza? Mert ha sötétedés, akkor ki van zárva. Ha bízok a gyerekemben, meg a barátnőiben és mondjuk legkésőbb 6ra otthon van, plusz a játékszabályokat betartja, akkor talán. De szerintem még általános iskolásan kicsi az ilyen nagy úthoz önállóan. Egyébként minek akarnak másik városba menni?
2011. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen a 16 éves testvéremmel utaztunk ki Eurolines-szal Krakkóba, rokonokhoz, hetekre egyedül, ott is el voltunk engedve. Ha én túléltem, a gyereked is túl fogja élni.
2011. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!