Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális az, ha azt kéri a...

Normális az, ha azt kéri a pasim, hogy válasszak közte meg a legjobb barátnőm között?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon aranyos és helyes pasival, mostanra kapcsolatban vagyunk viszont azt mondta választanom kell... vagy ő vagy pedig a legjobb barátnőm... nem tudom, hogy hogyan választhatnák kettejük között. Szeretem mind a kettőt, őt mint szerelmemet, a barátnőmet pedig mint a testvéremet. Mit tegyek? Normális, hogy választásra kényszerít?

2012. okt. 23. 02:23
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
73%

# 19/20:


Nem azt kéri, hogy legyen a barátnőjével kevesebbet, azaz vele (a férfival) többet, hanem azt, hogy szakítsa meg a lánnyal a kapcsolatot.


Ezt pedig érthetetlen, miért tolerálja valaki.

2012. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
33%
Az sincs ott viszont a kérdező kommentjében, hogy azt, hogy legyen vele kevesebbet, lehet már próbálták és nem jött be. Ennyiből lehetetlenség korrekt módon válaszolni, tartom a véleményem. Nem kell a pasit rögtön önzőnek kikiáltani! Ezzel nem azt akarom mondani, hogy egyértelműen vele értek egyet, csakis azt, hogy kevés az infó, mi miatt akarja ezt a pasi!
2012. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
81%

Az a helyzet, hogy a direkte ártó szándékot vagy a veszélyeztetést leszámítva nem nagyon lehetne olyan indokot mondani, ami miatt ésszerű lenne megtiltani a párodnak, hogy tartsa a kapcsolatot egy régi barátjával.

Kivéve az önzést.

Az ártó szándék és a szándékos veszélyeztetés pedig egy régi, jól kipróbált barátságban ritkán merül fel.


Viki, egyébként kérdezted már, hogy miért akar választásra kényszeríteni?

2012. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
22%

ma 10:56


rólam milyen képet ír le? leírom a tényeket amit látsz az utcán meg itt, sírva, hogy nem húznak szegényeknek gyűrűt az ujjára, akinek nem inge nem veszi magára.

A kép azokról alakult ki akik egyből dobnák a pasit ,mint egy kutyát, gondolom más emberekkel is ugyanígy bánnának. Ne online éljél csak, nézz körül kint is, nem 1 ilyen eset van a világon és azért van vele a pasi mert szereti. Tudod ez mit jelent? és inkább megszüntetteti a kapcsolatot a másikkal, akár testvéri akár nem(kinek mi a testvéri). Jogosan kérdezhetnéd, hogy miből gondolom, hogy a pasi jót akar... akik itt leírták a "kukába dobást" miből gondolják, hogy a barátnő akar jót? mi van ha rámozdult a barátjára aztán a kérdező úgyse hinne neki így kompromisszumot ad? És miért csak a pasinak kell alkalmazkodni? gondolom ha egy nő írta volna ki a hapsi haverjáról akkor is a hapsi lenne a legszemetebb. És akár tetszik akár nem, a férfi utálat a mai kor betegsége.

2012. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
54%
23. Nem csak az általad felsorolt indokok vannak. Gondolj bele. Ha a te párod minden nap felhozná a lakásotokba a barátját és a barát ott lenne egész délután és este például. Egy idő után nem lenne eleged? Végülis a pároddal szándékozol lenni nem? Mint írta is ezt valaki itt. Egy idő után ilyenkor elszakad a cérna. Mondom még egyszer, hátha valakinek úgy jött le. Nem azt mondom, hogy a pasinak van igaza, csakis azt mondom, hogy nem igazán írta le a kérdező a helyzetet, nem írta, miért kéri a párja ezt tőle. Így pedig nem lehet válaszolni. Lehet, hogy a csajnak van igaza, nem vitatom, de nem biztos!
2012. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
62%

"Ha a te párod minden nap felhozná a lakásotokba a barátját és a barát ott lenne egész délután és este például. Egy idő után nem lenne eleged?"


Ha elegem lenne, akkor azt mondanám, hogy ne hozza fel minden nap, nem azt hogy "vagy ő vagy én".

2012. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
61%
Előbb jön a barátnő aztán a család, utána nem enged dolgozni, eltilt mindenkitől akit szeretsz. Nem mehetsz engedély nélkül még vásárolni se. Előbb utóbb uralkodni fog rajtad. Jobb lesz ha komolyan veszed és lépsz, mielőtt pokollá vállik az egész életed.
2012. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
32%
26. És tudod azt, hogy ezt nem próbálta már???? Nem tudod ugye....
2012. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, leírhatnád az egészen konkrét szitut. Hogy miért állított választás elé?
2012. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
83%

"gondolom ha egy nő írta volna ki a hapsi haverjáról akkor is a hapsi lenne a legszemetebb. És akár tetszik akár nem, a férfi utálat a mai kor betegsége."


Ezt csak te gondolod így. Részemről például nem ez a helyzet.


Most komolyan: Az lenne a szeretet, hogy ha ultimátumot ad nekem a barátom, akkor kidobok egy több éves barátságot, mert neki nem tetszik?

Tegyük fel azt amit mondtál, hogy az a baja, hogy nyomul rá a barátnőm. Mi lenne, hogy ha elmondaná nekem? Nyugodtan elmondhatja. Ez lenne a tiszta és korrekt dolog, aztán majd eldöntöm, hogy megszakítom-e a barátnőmmel a kapcsolatot. Valószínű, hogy nagyot csalódnék a barátnőmben és kérdőre vonnám, miért csinálta. Lehet, hogy meg is szakadna a kapcsolatom vele. De a barátom részéről elvárható, hogy a problémáját mondja el, ne pedig ultimátumokat adjon. Felnőtt ember vagyok, nem kisgyerek, kezeljen már gondolkodó emberként, akivel meg lehet beszélni a dolgokat őszintén.

Ha a barátnőm mondaná azt, hogy "vagy a barátod, vagy én", akkor is ez a helyzet állna fent.

2012. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!