Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális az, ha azt kéri a...

Normális az, ha azt kéri a pasim, hogy válasszak közte meg a legjobb barátnőm között?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon aranyos és helyes pasival, mostanra kapcsolatban vagyunk viszont azt mondta választanom kell... vagy ő vagy pedig a legjobb barátnőm... nem tudom, hogy hogyan választhatnák kettejük között. Szeretem mind a kettőt, őt mint szerelmemet, a barátnőmet pedig mint a testvéremet. Mit tegyek? Normális, hogy választásra kényszerít?

2012. okt. 23. 02:23
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem tudsz választani, akkor nem igazán szereted a barátodat! Elég tapasztalatom van az életben, ennek alapján állíthatom, hogy a legjobb barátnőkben lehet a legjobban csalódni. Örök barátság nagyon ritkán létezik. Ha a barátnőd szingli, akkor nagyon belekavarhat a kapcsolataidba!

Sok házasság ment tönkre a barátnők-barátok miatt! Egy párkapcsolatban nincs helye egy harmadiknak.

A pár összezördül. Nem egymással beszélik meg a dolgot, megkeresve a megoldást, hanem a barátnővel. Ő hasonló tanácsokat ad, mint az előttem szólók! Nem segít, de ront! Sőt, ha a barátnőddel veszel össze, akkor kibeszéli amit bizalmasan mondtál el neki.

Sokan írják itt is, hogy csalódtak a legjobb barátnőben!

Mennyi nő panaszkodik, mert a párja eljár a barátaival sörözni stb.

Ez ugyanaz a szitu!

Ami a barátod kérését illeti: mennyi időt töltesz a barátnőddel? Miért zavarja a jelenléte a párodat?

Ezt tisztázzátok először. Lehet, hogy jogos a kérése.

2012. okt. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
39%

Új kapcsolat-régi barátnő? Nem, nem normális, hogy beleszól. Nem kellene ultimátumot adnia. Vagy azt akarja, hogy minden szabad percedet csak vele töltsd?

Ha a barátnő bekavart, akkor sem döntenék kettejük között, viszont hallgass a józan eszedre, kinek mit mondasz el a másikról.

2012. okt. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
61%
Azért én egy kicsit elgondolkodnék, hogy vajon miért kérte. Általában nem szoktak ilyet kérni, ha a barátság normális mederben zajlik. De ha az idióta barinőket játszátok akár normális is lehet a kérés, nem kell rögtön a pasit lehurrogni. A mostani férjemnek volt egy haverja. Mikor megismertem folyamatosan irritált. Nagyon negatív kisugárzása volt. Én is megmondtam az akkor mér barátomnak, hogy egy barom a barátja, nem akarom őt látni. (lám lám évek múlva nekem lett igazam... a barát azóta a börtönt is megjárta, hál istennek már hírét sem halljuk évek óta) Ja és bevallották nekem, hogy az előttem lévő barátnő is utálta azt a barátot! Tehát akár jogos is lehet a kérés. Ne ítéljetek elsőre kíváncsi lennék a pasi véleményére is.
2012. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
42%
montihun, vagy éppen a barátja sorozatgyilkos...
2012. okt. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon nem mindegy, miért állított választás elé a barátod.


A mi helyzetünk: férjem országos cimbije heti 3-4 este ült itt nálunk, egyenként 3-4 órát. Együtt terveztek, ötleteltek, pörögtek, beszélgettek, közös célt találtak, minden erejüket és energiájukat egymásnak szentelték. Ez ment 2 évig, eközben a mi közös céljaink elvesztek, az együtt töltött idő a minimálisra csökkent, férjem napközben is minden gondolattal a cimbit hívta fel. Szépen lassan elegem lett. Először csak finoman utaltam arra, hogy a cimbitől kell lassan megkérdeznem, rám ér-e a férjem. Közben a helyzet fokozatosan romlott, heti egyszer szeretkeztünk, amolyan gyorsan-gyorsan, mielőtt a cimbi jött, vagy hullanfáradtan, miután elment. Sokszor utaltam arra, hogy nem jó ez így, aztán konkrétan meg is neveztem, hogy a cimbi költözzön szépen haza, vagy vegyék egymást feleségül, nem bánom, de ez így nem kóser. A férjem viszont nem értette, mi bajom van, bár érezte, hogy nem egészséges, amit csinál. De 2 év kellett hozzá, hogy rájöjjön, én vagyok a bizalmasa, nem a cimbi. Azóta van közös célunk újra, beszélgetünk, az együttléteink napi rendszerességgel visszatértek, újra megvan a totális bizalom köztünk. Viszont a házasságunk majdnem ráment. Cimbi végül megmaradt, olyan szerepe van, amilyen egy cimbinek normális. Nem zavar, ha egész napra lelépnek, nem zavar, ha heti rendszerességgel összejárnak hosszú órákra, mert már nem ő a legfontosabb. És ez így van jól, így helyes.


Hepiend. :-)

2012. okt. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
14%

Teljesen mindegy, miért állít választás elé a barátod.

Ha az a baja, hogy többet mesélsz a barátnődnek, mint neki, akkor normális ember azt mondaná, legyél vele bizalmasabb, neki lelkizz inkább - nem azt, hogy szakítsd meg a barátnőddel a kapcsolatot.

Ha az a baja, hogy megismerte a barátnőd, de nem szimpatikus neki, akkor normális ember azt mondaná, hogy ő nem akarja nagyon látni, ti csak találkozzatok, de nélkülem - nem azt, hogy szakítsd meg a barátnőddel a kapcsolatot.


Ha bármi baja van, normális érzelemvilágú ember nem azzal jön, hogy ultimátumot ad. Ha a barátnőd nem sorozatgyilkos például, akkor nem normális az, amit a barátod kér.

2012. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
28%
fel is út le is út...
2012. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
65%

De könnyen tudtok ítélkezni. A normális válasz az lenne: nem tudjuk miért állított választás elé ezért mérlegelned kell a döntése helyességét.

Ezt a 20-ból ha 2 ember írta le.


De ehelyett? szemét, állat dobd ki.

És ha drogos a barátnő, meg igazi diszkópatkány? akinek csak a pasizáson meg a pián jár az esze? vagy balhés?

Egyből dobja ki, mert pasiból van ugye, itt meg csak a kidobott csontok irkálnak meg azok akik álomvilágban élnek, és a pasi a legszemetebb teremtmény a világon.

Vajon miért van egyedül 30 évesen is sok nő?? hmmm...

2012. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
67%
Azért álljunk meg egy szóra! Kevés az infó! Meghallgatnám a másik felet is, anélkül nem lehet normális választ adni. Kérdés, miért kéri ezt? Talán valóban sokat vagy a barátnőddel? Nem tudom, de egy normális ember csakis akkor kérné, hogy ne legyél sokat a barátnőddel, ha úgy érezné, vele jóval kevesebbet vagy. Mi az igazság? Mennyit vagy a barátnőddel és mennyit a pároddal? Ezt kéne tudni ahhoz, hogy normális választ adjunk! Nem kell mindjárt a fiút önzőnek kikiáltani! Az éremnek mindig két oldala van! Le lehet pontozni....
2012. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
59%

# 18/18:


Maradat tolláról, tudod...

Miért is gondolná azt a (jelen esetben) férfi, hogy a barátnője olyanokkal barátkozik (a kérdező szerint a kapcsolat egyenesen testvéri), aki ártana neki? Ha ennyi józan ítélőképességet nem feltételez róla, akkor minek akar járni vele?

Példáid alapján: 1. drogproblémás - Talán éppen ő segít neki lelkiekben a leszokáshoz. Ha viszont valóban kemény drogos, és abbahagyni sem akarja, akkor vagy a kérdező is narkózik, vagy alapvetően nem barátkozik azzal a lánnyal.


2. Diszkóba jár - Itt vagy a kérdező is jár vele diszkóba, ez pedig ha nem tetszik a palinak, nem kötelező járnia vele. Ha meg nem jár, akkor nem világos, mi a baj. Hogy a barátnője igen?


Az pedig hogy sértegeted az embereket, személyeskedsz és vagdalkozol, az nem pálya, mert rólad ír le egy képet, nem a többi válaszolóról.

2012. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!