Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak én fújom fel ennyire ezt...

Csak én fújom fel ennyire ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Húgommal egymás mellett van a szobánk, az enyémben van tv, övében nincs..

Én koleszos vagyok, tehát csak hétvégeken járok haza, ő pedig bejárós(mert közelebbi városban tanul)

Nemrég összejött egy fiúval, aki minden este nálunk "tanyázik"..rendszerint ha nem vagyok otthon, az én szobámban, a tvre hivatkozva..

Nem egyszer kértem hugom, hogy ne fetrengjen már egy számomra szinte totál ismeretlen sráccal a saját ágyamban, amiben alszok..

Mondtam apunak, hogy tegye át a tvt hozzá (pedig anno mikor karácsonyra pont a szekrénysoromhoz illő tv-állványt kaptam, szóval sajnálom, hogy ott álljon üresen)


Szóval a kérdésem lényege:

alapból arra lennék kíváncsi, hogy én vagyok-e ez miatt jogosan túl idegbeteg?

(most nem kell azt írni, hogy tegyük át a tvt, át lesz téve előbb utóbb)



2012. okt. 26. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos. A helyedben én is így éreznék, meg az ágy az amúgy is olyan hely, ami csak a tiéd :D Nem bírnám én sem, ha egy "idegen fetrengene benne".
2012. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Hazaérsz,áthúzod az ágyneműt,és kész.Nem hiszem,hogy baja esne az ágyadnak attól,hogy nem csak te használod.
2012. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem esik baja az ágynak..csak azért na..egész héten nem vagyok otthon, pénteken arra megyek haza, hogy átrendezve a szobám, mert persze még egy kib..mécses sem jól áll ahogy hagytam a kis rendmániás rbc szerint
2012. okt. 26. 22:17
 4/18 Malats ***** válasza:
73%
Szerintem jogos. Bár ennyire nem fujnám fel. Ha én nem lennék ott ugyse, hát mérne használják ki. Max legyenek kikötéseid, hogy pl. ne hancurozzanak az ágyadban, mert ahhoz nem kell tv. :D
2012. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 xotom ***** válasza:
69%

Nem te fújod fel, nem vagy idegbeteg, természetesek az igényeid, hogy ne feküdjön egy idegen ember az ágyadba.

Szüleid helyében azonnal intézkednék az áthelyezésről.

2012. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Full igazad van. Én már azt is utálom, ha egy könyvem átkerül az egyik polcról a másikra, nem hogy ha az ágyamat használná valaki más... Az hogy hogy oldod meg(mennyire leszel ideges, vagy kevésbé ideges tőle) az meg közegfüggő, én nem húzom fel magam rajta mert ha aszondom hogy ezt nem kéne azzal el is intéztük szerencsére :)
2012. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
apu sosincs otthon, anyu depressziós, szóval kb kizárja a külvilágot maga örül, foglakozik is vele..amúgy meg hiába szólunk tesómnak bármiért is.. nincs megnevelve, nem tisztel senkit, holnap ugyanúgy folytatja..legyen szó bármiről is
2012. okt. 26. 22:34
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnám meg, amíg apukád átviszi a tv-t. Te is áttudod tenni.Még az állványt is feláldoznám az ügy érdekében. Én sem szeretném, ha más az ágyamon fetrengene a barátjával.
2012. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Malats ***** válasza:
100%
Hát akkor ez a probléma kicsit összetettebb, mint ahogy elsöre irtad. Ebben az esetben, nincs kulcsod esetleg a szobádhoz? vagy vehetnél valami olcsobb zárat,lakatot, bármit.
2012. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

nincs kulcsom és nem is szeretném zárni..azért itt még nem szeretnék tartani, hogy a családom elöl zárjam az ajtót..

tesóm is bemehetett eddig bármikor, egy szavam se volt eddig

2012. okt. 26. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!