Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgot. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgot. Vagy tényleg ekkora b. ú. n. k. o. a pasim? :| Hogy értessem meg vele h ilyet nem illik csinálni?

Figyelt kérdés

Anyukámat tegnap műtötték, a műtét sokkal hosszabb volt mint amit az orvos mondott sajnos, most nagyon szenved szegény, hatalmas fájdalma van.

Tegnap nagyon kiborultam... már a legrosszabbra gondoltam mikor teltek az órák és még nem jött hír édesanyámról.


Ma még kiderült egy nem túl jó dolog, nem szeretnék róla most írni h ne lehessen beazonosítani.


Öcsém is elég rosszul érzi magát ő is aggódik.


Elkezdtem a barátomnak mondani h mennyire ki vagyok bukva, meg h siessen hozzám, és kicsit meséltem a gondjaimról... És azt kaptam vissza h ő a hőségbe gyalogol és meg se kérdezem mi a baja.... :|


De mikor neki volt gondja ott voltam mellette nyugtatgattam... eszembe se volt az én gondjaimmal előhozakodni.. most meg ezt kapom


2012. júl. 6. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
ő a bunkó
2012. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen egy harmonikus kapcsolat...
2012. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
te jó ég. Hogy lehet ennyire önző, hogy a melegre panaszkodik, mikor baj van? Haza is zavartam volna kiakadva. Szerintem itt nincs szalonképes elintézési mód.
2012. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Én lehet úgy értettem volna meg vele hogy még a szomszéd is hallja...


bunkó paraszt,már bocs

2012. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 intrepid ***** válasza:
92%
Tényleg tajparasztnak tűnik, ilyenkor illene melletted állnia, de lehet hogy ki volt akadva a hőségtől.
2012. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
tényleg bunkó... teljesen normális, hogy elvárod tőle, hogy most veled foglalkozzon, es ne amiatt sajnáltassa magát, hogy a hőségben gyalogol...pff..
2012. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen pasira nem kell időt pazarolni ennyi!!
2012. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Tényleg meleg van. Te kérdezted, hogy mi baja van?


Az is közrejátszhat még, esetleg felhívtad és rázúdítottad a problémádat. Általánosságban jellemző rád ez? hohy csak mondod és mondod, nem kérdezed meg éppen mit csinál, tudtok-e beszélni?

2012. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 gr. Shadow ***** válasza:
67%

Először is jobbulást édesanyádnak!

Másodszor pedig bunkóság volt a részéről, de azért a hőségben gyalogló ember néha nem hogy nem tudja mit beszél, de alig van magánál. A hűvös szobában ülve lehet hogy kissé empatikusabban állt volna hozzá.

2012. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem...

De tudtam hol van mit csinál.

De mikor ő volt kiakadva a dolgai miatt ő se kérdezte meg h velem minden rendben van-e, pedig azok a dolgok ehhez képest nem olyan nagy dolgok.


Én egyszer mondtam neki h milyen már h nem foglalkozik velem..

2012. júl. 6. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!