Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek ha az öcsétek...

Mit tennétek ha az öcsétek aki 13 éves kiskamasz egy másik 13 éves fiúval járna titokban, és csak nektek árulná el, de megesketne elötte hogy senkinek nem mondhatjátok el?

Figyelt kérdés

azt mondja szerelmes, én pedig nagyon nagyon aggódom, de a szavamat nem szegem meg. viszont most mit tegyek? nem vagyok előítéletes, de azért nem szeretném ha tényleg bцzi lenne belőle. Különben is még teljesen gyerek.


28F



2012. dec. 19. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Ádám!


Nagy dolog, hogy a tesód ekkora bizalmat szavazott neked. - A minimum, ahogy Te is mondtad, hogy nem élsz vissza vele.A legtöbb, amit tehetsz érte, hogy szereted, meghallgatod és elfogadod. - Sajnos jó esélye van, hogy közel s távol egy jó ideig Te leszel az akiben megbízhat. - Ez semmit nem fog változtatni azon, hogy meleg lesz vagy se, de segít, hogy bárhogy is, de egészséges felnőtt legyen majd, és ha tőled elfogadást érez, később könnyebb lesz majd akár a szülők felé is vállalnia az érzéseit.

Most segíthetsz neki azzal, ha mellette állsz.

2012. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg meleg, megváltoztatni úgysem tudod, és normális érzületű embert nem érdekli/nem szól bele a családtagjai szexuális életébe, max. csak akkor ha vmi nagyon durva törvényelleneset csinál, de ez esetben erről nincs szó.

Ennek ellenére nem mondanám el senkinek, még a legszeretőbb szülőnél is előfordul, hogy kikel magából ilyen hír hallatán. Döntse el a tesód, mikor mondja el másoknak, bár én azt ajánlanám, hogy csak azután miután elköltözik otthonról. Amúgy szerintem úgyis fogják majd sejteni, ha kicsit figyelnek rá, ha majd kiderül, akkor nem lesz túl nagy meglepetés. Szerintem először gondold át, hogy téged miért is zavar ez? Azt írod: "nem vagyok előítéletes, de azért nem szeretném ha tényleg bцzi lenne belőle" Tehát azért nem szeretnéd mert félted, hogy a társdalom kirekeszti önmagából vagy azért mert mégiscsak van vmi előítéleted a melegekkel szemben?

2012. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Nem, már éppen hogy nem gyerek, most kezd felnőni, a biológia ellen pedig nem lehet tenni semmit. Azzal teszed a legjobbat, ha támogatod őt ( na persze nem afelé terelni, de lebeszélni sem kell) így legalább valakihez őszinte lehet, és inkább most érezze meg, hogy számíthat valakire, mint később boruljon a lelki világa.
2013. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
a helyedben nem tennék semmit.. főleg nem mondanám el az ősöknek.. én 13 éves lány vagyok és szerelmes vagyok egy 17 éves lány ismerősömbe... ezt nem mondtam el senkinek, de amikor egyszer véletlenül elszóltam magam, akkor a szüleim kiborultak és egyből elvittek pszichológushoz.. azóta sem hagynak békén... gondolom nem szeretnéd hogy az öcséd is ilyen helyzetbe kerüljön..
2013. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

a melegek is, és a heterok is állítják, már kamaszkoruk előtt tudják, kikhez vonzódnak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4522..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__45..

2013. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni, hogy mellette állsz, és támogatod. Idővel még úgyis kialakul, hogy csak a fiúk vagy esetleg még a lányok iránt is érez vonzalmat, és persze hasznos lenne, ha ennyire fiatalon még nem menne bele szexuális kapcsolatba a barátjával. De az nagy szó, hogy neked el merte mondani, és hogy fel meri vállalni az érzéseit ennyi idősen, becsüld meg érte. :)
2013. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!