Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek igazam van? Ez...

Szerintetek igazam van? Ez önzőség a részéről?

Figyelt kérdés
összevesztem ma az öcsémmel nagyon. én 20 ő 15, de nagyon szeretjük egymást alapjáraton. a lényeg annyi, h elkértem a telóját, h tudjak a barátaimmal beszélni( facebookon), mert éppen akkor küldött el az öcsém a gépről mikor rám írt egy jó bnőm és vele akartam volna dumcsizni. de nem adta oda a telóját. én mindig odaadtam, ha kellett neki valamit megnéznie a neten sosem önzősködtem bármikor odaadtam nagyon ritkán volt, h nem. ugye nem adta oda és erre azt mondtam neki nem is jó testvér meg, h nem fogok vele szóba állni. erre fogta és lebas'ta a telóját ami sikeresen be is döglött. aztán bevallotta h azért nem adta oda, mert lusta lett volna újra bejelentkezni.

2013. jan. 17. 01:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
bár még én voltam a hülye, hogy válaszoltam az ilyen embereknek nem érdemes lemenni a szintjükre :)))))) csak unalmas már. :)
2013. jan. 19. 01:39
 12/14 A kérdező kommentje:
inkább építő szándékkal írnál kommentárt, csak ahhoz még sajnos te vagy nagyon gyerek ;)))))) és ez itt a lényeg. :Ö)
2013. jan. 19. 01:42
 13/14 A kérdező kommentje:
nem érzem szánalmasnak magam csöppet sem. :) sőőt. inkább téged, mert empátia:0 :) de mindegy felesleges az ilyen emberrel beszélni önző vagy. :)
2013. jan. 20. 22:25
 14/14 anonim ***** válasza:

Ahahahahaha


Ha törölteted a kommentem, akkor úgy néz ki, mintha magadnak mondanád a hülyeségeidet.

2013. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!