Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha a férfi nem...

Szerintetek ha a férfi nem akarja a gyereket, a nő részéről önzőség ha mégis megtartja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Eléggé, pláne ha utána a szemére veti, hogy nem úgy foglalkozik a gyerekkel ahogy kéne.
2012. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem csak önzőség,de lelkiismeretlenség is. A gyereknek apára és rendezett családra van szüksége.

Ha ilyen aljas a nő,akkor legalább ne kérjen az apától tartásdíjat.

2012. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem feltétlen!

De a körülményektől is függ!

Ja, és ha egyedül dönt, akkor viszont ne várjon később segítséget a férfitól!

2012. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 alaszka ***** válasza:
90%
Szerintem, ha már megfogant a baba, akkor nem kérdés hogy ki akarja, és ki nem. A megcsináláshoz is két ember kellett. Az más kérdés, ha a nő tudta hogy a pasi nem akar, és "direkt" akart terhes lenni. De ha becsúszott, és a pasi utána közli, hogy "bocs, én nem akarok gyereket", akkor a férfi részéről aljas és önző. A nő semmiképp nem önző, ha megtartja. Nyilván, ha tud neki megfelelő feltételeket biztosítani, de nem önzőség, ha kéri a tartásdíjat! Én senki kedvéért nem vetettem volna el gyereket, igaz ez a veszély nem fenyegetett sosem, két gyerekem van, és házasságban élek.
2012. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Persze az más kérdés ha már megfogant, én valamiért úgy értelmeztem, hogy még nem. Pedig értelmesebben olvasom, már egy megfonat babáról van szó. Így más. Ha el tudja tartani a gyereket,akkor semmi kivetnivaló nincs benne.

Nekem van olyan ismerősöm aki annak ellenére esett teherbe, tudatosan, készülve, hogy a párja egyáltalán nem akarta. Nekem a kérdés hallatán egyből ez a fiatalasszony jutott eszembe.

2012. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy 7 eves lanyom!

A gyerekem biologiai apja nagyon csunyan becsapott! 11 hetes voltam, mikor otthagyott. O akart gyereket, en nem, rabeszelt, terhes lettem es otthagyott.

Megtartottam a babat, hiszen bennem volt, az enyem volt, ott dobogott a kis szive bennem. Keptelen lettem volna megolni a sajat gyerekem.

Talan onzoseg megtartani, de ha egy gyermek megfogant, onnantol kezdve az egy kis ember, es talan onzoseg nem megtartani, csak azert, mert nincs apja.

Egyebkent en azota rendezett csaladi kapcsolatban elek valami massal. Akinel jobb apukat el sem tudnek kepzelni a gyerekeimnek!

2012. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem önzőség. Az az önzőség, h egy férfi elvárja egy nőtől, hogy az ő kénye kedve miatt öljön meg egy nő egy gyermeket. Írjon alá a férfi lemondó nyilatkozatot, és mehet. Ettől még nem követelheti, hogy a gyermek elvétessen.
2012. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én párom ellenkezne a már megfogant baba ellen és gyakorlatilag választás elé állítana, akkor nem is lenne kérdés, hogy kit választanék, éppen azért, mert ha erre képes lenne én nagyon félreismertem volna.

Nem én döntöttem el, hogy terhes szeretnék lenni, rajta is legalább annyira múlt, mint rajtam. Onnantól kezdve, hogy megfogant a pici én nem tudnám elvetetni és ezt a párom is nagyon jól tudja, nem véletlenül védekezünk, amíg nincs itt az ideje a babának. Ha a tabletta ellenére teherbe esek, annak annyira kicsi a valószínűsége, hogy ezt egy jelnek venném és biztosan nem vetetném el. (más esetben sem, de más eset jelenleg nem igen merülhet fel)


A lényeg, hogy ha a nő 100%-ban egyedül dönt, akkor meg kell barátkoznia azzal, hogy valószínűleg apukára nem tud majd számítani sosem. Lehet, hogy önzőség egyedül dönteni, hogy a baba marad, de az is önzőség, hogy a férfi egyedül dönt, hogy a baba megy, vagy ő... Innentől kezdve a nőnek kell mérlegelni.

2012. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
akkor önzőség ha így akarja a férfit magához láncolni.akkor nem önzőség ha akkor is megtartja ha egyedül kell is felnevelnie.
2012. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem önzőség abban az esetben,ha SEMMIFÉLE követelést nem támaszt a pasival szemben.Különben nem fair a dolog...persze,ha az elejétől ez volt a felállás.
2012. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!