Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg én vagyok a hülye? O. O

Tényleg én vagyok a hülye? O. O

Figyelt kérdés

A családunkban 4-en vagyunk,az öcsém,én,meg a szüleim.Néha úgy érzem az öcsém mindig előtérben van,csak nem tudom miért,pedig nagyon-nagyon sunyi:anyuék szemébe jópofizik,amikor meg nem látják a szüleim,tiszta hülye:üt,ver,ráadásul beleszól az életembe.Persze ő a "jókisfiú",mert neki 5-ös a félévije.Na igen!!!Ez a másik:mondja,hogy 5-ös lett a matekdolgozata,én rögtön utána mondom,hogy ötösre feleltem.Erre anya megdicséri az öcsémet,sőt még a mamának is bemutatja a nagy hőst,aki meg tudott írni egy rohadt dolgozatot,én meg le vagyok sz**va.Pisis alsós koromban én is színötös voltam mindenből. :/ Ennyit erről!!!


Add 2.:Iszonyú jó memóriája van,ezt néha nehezemre esik elviselni.Ígértem neki focis kártyát-divat a pisis fiúknál-meg is vettem,meg minden,és akkor jön,hogy ő kér még.Mondom neki,hogy én már vettem neki,de ő csak nyaggat,Beárul anyámnak,hogy nem veszem meg neki:na innét kezdve érvelhetek én bármivel,nekem azt meg kell venni.Természetesen,ha nem veszem meg,összedől a világ a kis szörny sírásától!


Na most mit csináljak?Elköltözzek?És nem,nem beszélek a szüleimmel!Én ezt nem bírom,hogy én nagy ívben le vagyok sza*va!!!Amióta megszületett ez az izé,folyton csak a baj van velem.Érdekes!!!


Köszi,hogy végigolvastad!!! :)



2013. febr. 1. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Ne haragudj meg, de Te hány éves vagy 13?


Próbálj meg kicsit megnyugodni. Helyenként a féltékeny 13 éves saját magamat látom.

Nem régiben sikerült bevallanom magamnak, hogy biza egy-egy ilyen helyzetben én voltam a hunyó.

Az, hogy kit kedvelnek a szülők jobban, esetenként tényleg nagyon rossz érzés, főleg ha nem Te vagy az...De ezzel a viselkedéssel nem fogsz semmire menni.


Az élet tükröt tart nekünk, olyanok velünk mások, amilyenek vagyunk mi másokkal. Ha nem is minden percben, de nagy általánosságban.


22-N

2013. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért vagy a bátyja, hogy megverd nem?
2013. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező lány. Persze ettől függetlenül megverheti az öccsét, nem hiszem, hogy sokra menne vele.


Hát, hanem beszélsz a szüleiddel, akkor nyelsz tovább és kész. El kéne mondani nekik, hogy úgy érzed, őt jobban szeretik és veled nem foglalkoznak. Ha nem tudják, mi a bajod, megoldani se fogják tudni.

2013. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szimplán féltékeny vagy. És pisisnek hívod, természetesen őt ez zavarja, és azért üt-vág, én is azt tenném. Adj neki tiszteletet, kezeld öcsédként, meglátod, még a végén ő is nővéreként kezel majd téged, nem boxzsákként.

Azért neki kedveznek, mert ő a kisebb, és bíznak benne, hogy te a nagyobbként 1. példát mutatsz, 2. megvéded, mikor nincsenek ott (de szerintem még jót is mulatnál, ha bántanák a szemed láttára), ehhez képest te meg egy hisztis kis irigy dög vagy.

Ismered az azt adok, amit kapok elvet, nem? Na hát akkor mit vársz az öcsédtől, ha te ilyen vagy? Neked kéne megmutatni, hogy bánunk a tesóval, elvégre te vagy a 'felnőtt' (ha szerinted ő a pisis)!

2013. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ez is mi, hogy vesz az öccsének kártyát, ahogy ígérte, az meg még hisztizik hogy MÉG vegyen, és az anyja ahelyett hogy megnevelné a gyereket, hoy ne követelőzzön, a másik tesón veri le, hogy vegyen még kártyát? Ezt azért kevesen nyelnék le szó nélkül szerintem...
2013. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne, ha elmondanád, mit érzel. Hogy nem tartod igazságosnak a dolgot, úgy érzed, kivételeznek az öcséddel. Másként nem fog változni semmi.
2013. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!A barátnőm (kérdező) nevében írom ezt.Elmondtam neki mindazt amit írtatok(pozitív-negatív komikat egyaránt)és beszélt a szüleivel minden rendben.(Most éppen táborban van,megkért csekkoljam a fiókunkat.:) ) Néhány kommentező félreértette a helyzetet,de sebaj,a lényeg minden rendben,és köszöni a komikat mindenkinek :) Részleteket nem tudok,de pár ember tanácsára rászánta magát egy jó pár perces beszélgetésre. :) Köszi mindekinek a segítséget!!!


Barátnő :)))

2013. febr. 10. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!