Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsék! Anyám teljesen...

Segítsék! Anyám teljesen hülye mióta Pestre költöztünk (kb 5 éve) Mit csináljak hogy leállítsa magát?

Figyelt kérdés

15/f

Nem hagy békén kiabál, okoskodik mindenért beszól, nem hagy, tanulni aztán mondja miért nem tanulsz neked tanulnod kéne? Stb. Piszkál ha tanuláshoz készülődök sokat kéne tanulnom, házi feladatot írnom (erre a kérdés feltételére se nagyon lenne időm) ő mindig mosogass, törölgess aztán csináld ezt csináld azt ír egy oldalas bevásárlólistát alig bírom hazavinni a dolgokat de azért utána még elküld a másik boltba is miközben ő soha nem jár boltba kell valami neki neten rendel engem meg mindig elküld a saját dolgaiért! Ha jó jegyet hozok üres csend ha 3-ast vagy 2-est ilyeneket mondd, hogy semmit nem érdemlek meg stb. Ha nem megyek le a boltba azzal fenyegetőzik, hogy nem eszel magának meg ilyen nagyon luxus és szükségtelen dolgokat rendel van 10000 körömlakja, sminkcucca egy rakat ruhája nekem vesz 10 polót meg két melegítőt tudja, hogy ki fogom nőni de azért néha kisebbet néha kétszer akkorát vesz mint én vagyok, utána közli 1,5 évre a vásárlás le van tudva stb.. mit csináljak vele idegileg sokszor teljesen kikészít.Ezt direkt csinálja mert már idegileg nem is bírom néha meg is üt volt ,hogy eldurrant az agyam és ellöktem mert már nem bírtam sokat karmolt meg ütött belém ja és műkőrmei vannak azzal pedig elég nagyokat tud karmolni.Néha véletlen valamit összetörök de a saját cuccomat nem tudom megfékezni magam őt meg főleg mit tegyek?



2012. nov. 18. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pszichológusra lenne szüksége, vagy normális párkapcsolatra, amiben megnyugszik. valószínűleg nem tehet róla, nem direkt akar bántani, ez erősen mentális problémának tűnik. nem tudja fékezni az indulatait, és bár kevés erről az infó, de mintha gondja lenne az egyedül elmenetellel is, nem? Ő csak neten vásárol, mindenért téged küld, szerintem anyukád tele van fóbiákkal, szorongással, feszültséggel. Ezt segítséggel kellene megoldania, mielőtt nagyobb kárt tesz a lelkedbe, sőt a testedben! próbálj beszélni vele, vagy ismerősökkel, akikre hallgat, hogy ez a helyzet nagyon rossz neked, és próbáljatok megoldást keresni!!! Kitartás!!
2012. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A nagyszüleimre se hallgat ők is mondták, hogy ők nem ilyennek nevelték.

Plusz állandóan mondja ,hogy költözzek az apámhoz aki nem nagyon szeretek mert soha sem hív fel kb 2 havonta ha találkozunk jó esetben .

Ő azt hiszi magáról ,hogy tökéletes szerintem beteges múltkor azt próbálta egyik barátnőjének bemagyarázni ,hogy ő egy angyal (szó szerint ezt mondta).

Ja és anyám semmint sem tesz azért ,hogy apámmal jóba legyen.Néha jönnek a barátnői akkor viszonylag normális lesz.Azt sem érti meg ,hogya gépem nem játékra hanem tanulásra van az egy dolog ,hogy arra is lehet használni :

Gépem gyakorlok,

tanulok,

azon fordítom le a szavakat,

azon ellenőrzöm a válaszaimat,

ha hiányzom ezen kérem el a házit az osztálytáraimtól neki

mindegy mit csinálok ha a gépnél ülök az neki már játéknak számít pedig ő sose segít akkor mért ne segíthetne a gép ja és a választ köszönöm.

2012. nov. 18. 14:35
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja és ebben az a legrosszabb ,hogy gyorsan 40 éves korára nyugdíjas lett(na a kormány helyében ezt se engedném)

és állandóan otthon van szóval nincs egy szabad percem nélküle és egyszerűen tönkreteszi az életemet agresszívebben kezelem a dolgokat mióta ilyen velem iskolában is rosszul kezelem a helyzeteket ez miatt valaki bánt csak szóban már rögtön neki megyek és megverem mert túlságosan ideges vagyok.Mondjuk az más mert az új osztálytársaim nagyon bunkók mindenkivel.Sporttal akartam levezetni a feszültséget de nem engedte meg, hogy sportra járjak.Egész nap a kanapéján fekszik és nézi a tv-t.

2012. nov. 18. 14:56
 4/12 A kérdező kommentje:

Ja és folyamatosan hangoztatja, hogy csöves leszek ...

kajára se lesz pénzem semmim sem lesz stb...

2012. nov. 18. 15:06
 5/12 A kérdező kommentje:
10 perce is elkezdett ütni én védekeztem oda raktam a karom elé elkezdte a karomat ütni erre meg fenyegetett ha ennek nyoma lesz megy a rendőrségre.
2012. nov. 18. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondd neki, ha rajtad lesz nyoma, akkor pedig te mész a rendőrségre.


Szólhatnál osztályfőnöködnek vagy tényleg megpróbálhatnál apudhoz költözni, hátha rendeződne a ti kapcsolatotok így, még ha az elején nehéz is lenne.

2012. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen ám csak ,hogy apám mellett meg rohadtul nem vagyok

szívesen meg neki olyan az életmódja, hogy este 9-kor ér haza akkor vacsorázik stb suli messze van mivel ő vidéken lakik kb 4-kor kéne kellnem , de megpróbálom apámmal megbeszélni ja és köszönöm a válaszokat

2012. nov. 18. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Koltozzetek vissza videkre :-)

Amugy pedig koztudott, hogy a varosi elet sztresszesebb mint a videki. AZelott nem ilyen volt? Mondjuk neharagudj, de az ilyen ember nem tudom minek szul egyebkent gyereket... Lehet ugy erzi, elvesztegette az eletet miattad, es kevesebb jutott neki sok dologbol. Apukad hol van amugy?

2012. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja most olvastam a kommenteket el apukadrol is, bocsi akkor az a kerdes targytalan.
2012. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat nezd, meg valami: Szerintem amikor felnolsz szerintem te ugy fogsz menekulni otthonrol... Nem helyes ahogy viselkedik, gonosz, es negativ dolgokat taplal beled. Azert lehet megis erdemes lenne apukadhoz menni, hatha ott legalabb semlegesseget tapasztalsz.
2012. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!