Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak vele? Többi lent.

Mit csináljak vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves tesóm . (Én 11 vagyok) ! És folyton piszkál :( pl: lófejü , malacfej , büdösbogár , csicska stb...) De csak akkor csinálja ezt ha van nálunk valaki ! Mit csináljak vele ? Ne is mondjak rá semmit ?? Kérlek segíts!! Köszi előre is :)

2013. febr. 6. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
:D Menőzni akar. Én vagyok nálunk is a nagyobb, de szerintem ciki ha mások előtt bántják a tesók egymást.
2013. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is atestem hasonlon. A tanacsom, ami nekem bevalt: Teljesen hagyjon hidegen a dolog. Allhat a fejere is, te ne is vedd eszre. Ha elkezd lokdosodni, akkos se vedd eszre, hanem mondjuk menj be a furdoszobaba, mint aki kezet akar mosni, vagy wc-re megy, vagy menj be a szobaba es tanulj. Ha 25x leloki a konyved a foldre, te rezzenestelen arccal vedd fel es folytasd az olvasast, ha gunyol, soha ne nezz ra, de legfokeppen ne nezz a szemebe, nezd levegonek. Lehet, hogy eltart par napig, mig feladja, de legyel kitarto. Semmikeppen ne vegye eszre, hogy kohozott a sodrodbol, mert akkor csak tovabb folytatja. Mindig reagalj igy: vagyis sehogy. Egy ido utan nem fogja szorakoztatni a dolog, feladja. De elobb sajat magat huzza fel vele, de ha elkezd duhongeni, ne rohogd ki, ne lassa, hogy tetszik neked, mert ezeknel barmilyen reakcio siker. Menj a szobadba es ott rohogd ki magad:D Sok sikert!
2013. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csak annyit mondj neki, hogy na ne produkáld magadat, sík égő vagy és ettől nem leszel menő...

Vagy egyszerűen ne reagálj rá semmit :)

2013. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii Mindenkiinek :D
2013. febr. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!