Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyámmal?...

Mit csináljak az anyámmal? Hogy értessem meg vele, hogyha nem hagy békén, elköltözöm?

Figyelt kérdés

Már alig vagyok itthon,de ha itthon vagyok,akkor csak azt hajtogatja,hogy hol voltam,miért nem beszélek vele,miért nem tanulok,miért nem segítek neki.

Egyszer elmondtam neki valamit,mert 'bízhatok benne'.Akkor olyan üvöltözést rendezett,hogy azóta semmit nem mondok el neki.

Mivel alig vagyok itthon,ezért olyankor semmi kedvem nincs a takarítással és a mosogatással bajlódni,inkább pihenek vagy filmezek.Meg nem is eszek itthon szinte soha,akkor miért én mosogassam el más cuccát?

Meg pl azért kiakadt,mert még év elején mondtam,hogy nem szeretnék tesizni és hogy intézze el azt,hogy felmentett legyek.Közölte,hogy intézzem el én,ha annyira akarom.Elintéztem,mikor megtudta,cirkuszt csinált,hogy mit képzelek,hogy ilyet csinálok az engedélye nélkül.

17L



2013. febr. 3. 09:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Huh, micsoda egy anyad van, komolyan! Elvarja hogy 17 evesen segits a hazimunkaban???? Azonnal feljelenteni gyermekmunkaert!!! Es kepes balhezni azon, hogy olan lusta vagy, hogy 45 perc tornaorat nem birsz ki???? Botrany!!! Gyermekjoleti szolgalat, gyamhivatal, de azonnal!!!


Istenem....

2013. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Miért olyan nehéz elmondani anyukádnak, hogy mégis hol éled napjaidat? 17 éves vagy, és alig van itthon, kicsit gyanús lenne ha nem kérdezné meg hogy mégis merre jársz. Ha pedig te már olyan nagylánynak érzed magad, hogy ezekről nem kötelességed beszámolni, akkor rajta, költözz el. De addig amíg ott laksz (sőt igazából amíg be nem töltöd a 18at) igenis el kell mondanom édesanyádnak hogy merre vagy és mit csinálsz. Te generálod a kapcsolatotokba a feszültséget. Nem tudom mi volt az amit elmondtál anyudnak és kiakadt, erről így nem tudok véleményt mondani, de lehet hogy az a kiakadás is jogos volt.
2013. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Minek szenvedjek tesi órán,mikor semmi szükségem nincs rá?!Nem vagyok kövér,nincs gond az alakommal,mert rendszeresen sportolok,de nem parancsra.Ráadásul a tesitanárunk egy állat,aki csak üvölteni tud.

Ha elmondom anyának,hogy hol vagyok,akkor jönnek a kérdései,hogy "miért vagyok ott?","mit csinálok?","kikkel vagyok?",stb.

Azt mondtam el neki,hogy a barátomtól pénzt kapok,mert kérdezte,hogy miből járkálok el folyton vásárolni,miből veszem a reggelit/ebédet/vacsorát,hogy tudok mindennap beülni kávézni valahová.Közölte,hogy nem találkozhatok többet a barátommal,mert ez a helyzet nem normális.Szóval azóta hazudozok neki szinte mindenben.

Tegnap is hazajöttem és kérdezte,hogy mennyit ittam.Mondtam,hogy pár koktélt,azóta azt hajtogatja,hogy egy iszákos lett a lányából.De ezt úgy,mintha 2 naponta olyan részeg lennék,hogy a lépcsőn nem tudnék felmenni...

2013. febr. 3. 10:05
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
MEgy gyerek ne igyon alkoholt, ne penzelje a baratja es szamoljon be az anyjanak rola, hogy merre jar, mit csinal.
2013. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

"Ha elmondom anyának,hogy hol vagyok,akkor jönnek a kérdései,hogy "miért vagyok ott?","mit csinálok?","kikkel vagyok?",stb. "

És miért olyan nehéz ezekre válaszolni? Talán drogosokkal lógsz vagy mi?

2013. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Az pedig hogy miért zavarja ha iszol kicsit.... azért mert gondolom pontosan tudja hogy könnyű téged belerángatni valamibe, és megbízhatatlan vagy. Ha beszámolnál a dolgaidról, engedékenyebb lenne. De így? Jó hogy kiakad..
2013. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha így folytatod, akkor egy semmire való, iszákos szajha lesz belőled. Tisztességes nő nem pénzelteti magát a pasasával, és nem is jár el iszogatni!
2013. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell úgy csinálni mintha a kérdező 13 éves lenne.17 éves az már nem kisgyerek.
2013. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem kisgyerek, valóban, de még kiskorú.
2013. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Azért nem akarom neki elmondani,hogy kikkel vagyok jóban,mert nem bírná őket.

Igen,110%,hogy egy semmire való,iszákos szajha leszek,mert néha jól érzem magam.Az igazi,rendes nők otthon vannak egész nap,főznek,mosnak,takarítanak,szabadidejükbe pulcsit kötnek.Micsoda izgi élet,komolyan...

2013. febr. 3. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!