Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltékeny rám a testvérem?!

Féltékeny rám a testvérem?!

Figyelt kérdés
Úgy érzem féltékeny rám a nővérem.Egyre többször mondja azt,hogy biztos anorexiás vagyok meg,hogy nem eszek eleget. Ő mostanában sokat hízott és pár ruha nem megy rá. Van barátom,neki is. A barátja sokszor mosolyog rám,meg sokszor kezd velem csak úgy dumálni és ez neki nagyon nem tetszik meg is jegyezte,hogy mi ez a nagy "barátság" én egyáltalán nem tartom vonzónak a srácot...Soha nem bántottam a nővéremet,semmi olyannal,amivel ő bánt engem,hogyan élek,ki a barátom,anorexiás vagyok-e meg ilyenek. Ő egész héten elmászkál én csak hétvégén és ez is a problémája. Régen az volt a baja,hogy sokat mászkálok el most meg az,hogy keveset. Alig van itthon és amikor itthon van akkor is csak "szemetel",nem segít semmiben,csak alszik,gépezik,eszik fürdik és megy is el. Nagyon sokat kritizál,féltékeny lehet vagy valami más baja van?

2013. márc. 11. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rá se ránts, rám a hugom volt világ életében féltékeny. Amióta meg bebizonyosodott, hogy kettönk közül 100x többet érek én emberileg mint ő, végképp alig tudja palástolni a dühét és az indulatát, mindig lefolyik a máz az arcáról, mikor szemtől szemben kell velem állnia, és már tudja, hogy rájöttem kicsoda is ő, és mit tett:D
2013. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy tényleg féltékeny. Mondd meg neki, ha kritizál, hogy neked így jó minden, ahogy van, majd ha éhes leszel, eszel, vagy ha kedved támad elmenni valahová, akkor majd elmész. Kérdezd meg, hogy őt ez miért zavarja...gyanítom nem fogja tudni megmagyarázni.
2013. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!