Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a testvérem...

Mit tegyek ha a testvérem folyton utánoz?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesítő az hogy folyton mindenbe lemásol engemet. Eldöntöttem hogy mi szeretnék lenni felnőttkoromba, most ő is az akar lenni. Ha elmegyünk vásárolni, nem tudja hogy mit válasszon, én választok magamnak, hát ő is ugyanazt válassza. Ez csak pár példa volt az ezerből. Ne értsétek félre, nagyon szeretem és próbáltam pozitívan hozzáállni, de azok után hogy lenyúlta az életcélomat, az álmomat, így nagyon aggaszt. Olyan, mintha ellopta volna a személyiségem. Nem vagyok önző, mindig bíztattam, de mostmár elég volt. Ha meg beszélni akarok vele, nem foglalkozik velem. Mit zegyek?

2013. ápr. 5. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
pont igy csinálom az én 2 évvel kisebb hugom is .. ha új képet rakok fel fb-ra akkor ő is , ha cipőt veszek akkor ő vesz pont olyat, ha megyek valahova akkor ő is akar jönni .szóval mintha klónom lenne , már megszoktam
2013. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hány évesek vagytok?
2013. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
csinál* bocsi
2013. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem csak felnéz Rád, szeretne olyan lenni, mint te. Ezért nem kell haragudni, aranyos dolog. Amúgy meg a testvéreden kívül még úgy minimum 200 ember is ellophatta az "életedet", mert nem csak te akarod azt a bizonyos szakmát, szerintem. Amúgy lehet, hogy te csak egy ötletet adtál neki ezzel, ő meg utána nézett, mi is ez a dolog, és megtetszett neki.

Kívánom, hogy más gondod ne is legyen az életeben!

2013. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Presy ***** válasza:
59%
Majd kinövi lesz más életcél lesz más példakép én is utánoztam bátyám egy darabig aztán máshogy gondolkoztam :D
2013. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
tényleg ne foglalkozz vele ez gyerekes viselkedés a nagyot akarja követni :) majd kinövi.
2013. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Örülj neki hogy Te vagy a példaképe
2013. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, miért lett így lepontozva a kérdésem... szerintem fontos, milyen korosztályhoz tartozik a kérdező, valamint a testvére, mert ez alapján le lehet szűrni például azt, mennyire fog ez a jelenség elmúlni magától, vagy hogy milyen módszerekkel lehetne beszélni a testvérrel. Gondoltam, miután erre a kérdésemre megkapom a választ, majd szolgálhatok valami hasznos válasszal is, tekintve, hogy van két fiatalabb testvérem is. Kedves lepontozók, tényleg nem értelek titeket.
2013. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!