Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek a 7 éves öcsémmel?...

Mit tegyek a 7 éves öcsémmel? állandóan idegesít, zsarol, ha nem teszek meg neki v. mit rögtön, akkor megver, én már rendesen félek tőle. Mit csináljak? Kifogja nőni egyáltalán?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ha téged megver egy 7 éves akkor meg is érdemled.
2013. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Csak azt bántják,akit lehet,ezt te is tudod...

Miért nem szólsz anyudéknak?Hány éves vagy?

2013. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
anyukámnak is mindig szólok és ha éppen ott van, akkor le is szidja!de ha pl. ketten vagyunk egyedül, akkor nem tudok egyből szólni.egyébként 10 éves vok
2013. ápr. 29. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én 10 évesen simán megruháztam a 7 éves tesóm, bár nem sokszor adott rá okot, de nálad nem ez a helyzet.
2013. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha én adok neki akkor ő még erősebben megver, meg én nem vok az a harcolós típus és a kérdésemben a lényeg,hogy esetleg valahogyan leállítani? :/
2013. ápr. 29. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy, akkor menj apádhoz, és neki mondd.

Ha fiú vagy, akkor továbbra is anyádnál jelentsd le, hogy pl. "ma 14:30-kor megütötte a karomat és a fültövemet, mert ...", mindig, és kérd, hogy állítsa le. A normális az lenne, hogy mivel te vagy az idősebb, helyrerakod egy még nagyobb veréssel. Egy gyereknek a te korodban ennél többet nem kell tudnia. Még ha ezért téged is vesznek elő a szüleid, az öcséd tudni fogja, hogy nem hagyod magad, és mindenképpen levered rajta, ezért majd meghunyászkodik.

Ez lehet később egy jó kapcsolat alapja is, ellenben ha hagyod magad, akkor kevésbé. Maximum ha kinövi és elfelejti, erre is van esély.

2013. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, majd használni fogom!
2013. ápr. 30. 18:59
 8/8 anonim válasza:
82%

Fogd meg a karját és szorísd a lapockájához mint a rendőrök!

(és ha nem válik be dobd ki az ablakon és zárd ki a házból)

2013. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!