Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két napja vettem egy myaudio...

Theanswer kérdése:

Két napja vettem egy myaudio 708W táblagépet. Az a problémám vele, hogy mikor töltőn van állandóan lefagy szinte használhatatlan, és szerintem az akkumulátort sem tölti fel rendesen, mert 3 órát bír csak a tablet. Hogyan oldhatnám meg a problémát?

Figyelt kérdés
Magával a táblagéppel meg vagyok elégedve, viszont fájdalmasan sokáig töltődik az aksi és emiatt fontos lenne hogy mikor töltődik is tudjam használni. Elképzelhető hogy gyárilag nem adtak hozzá megfelelő töltőt? Esetleg más a probléma? Nincs valami mód rá, hogy hálózaton is stabil maradjon a rendszer? Jelenleg Android 4.0.4 fut rajta. Segítségeteket előre is köszönöm!

2012. dec. 29. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

olyasmit lehet megpróbálni, hogy optimalizálod az akumlátor használatot, ehhez root kell viszont

fórumon nézz utánna, hogy azoknak akiknek ilyen tablet van meddig bírja, ha kevesebb a tied vidd gariba

2012. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fünof válasza:
az ilyen nem nagyon közismert nevű tabletekkel sok a gond.
2012. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!