Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért védik mindenért a 7...

Szfecó98 kérdése:

Miért védik mindenért a 7 éves öcsémet én már nem birom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pl.:ma bent játszotunk másik 2 testvéremel az egyik idősebb mint én tök jól elvoltunk nevetünk erre bejön öcsém és elkezd kötekedni visza szóltam neki erre még joban elkezdte kapot egy nyakast és elkezdett orditani bejött anyám nem kérdezett semit csak hogy mér bántom azt mondta ha nem birom menyek ki a szobából mondtam ő jött utánam menyen ő ki ezért elkezdett rám orditani hogy menyek el teljesen elrontota az estém ők ott kacagnak én meg itt űlök magambq nem tom mit tegyek nem at első eset egyébként én 14 vagyok ő 7 mit tegyek (bocsi a helyes irásért

2013. máj. 12. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem helyesírás. Annak se lehet csúfolni.
2013. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezért megérte ide irnod köszi a segitséget
2013. máj. 12. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom van oka, hogy kiröhögnek. Ilyen helyesírással nem is csodálom.
2013. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyik disgráfiás vagyok másik telefonról irok de kösz nekedis
2013. máj. 12. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Heteves kisgyerek, miert kell megutni? En is azt mondanam anyad helyeben, hogy te legyel az okosabb, es ne verekedj.

Ha nem birsz vele, szolj a szuleidnek.

2013. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Es miert szolsz neki vissza? 14 eves letedre nem vagy jobb, mint a heteves ocsed.
2013. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Nem lehet, hogy ő a nyugodtabb?

2. Te vagy a nagyobb. Nem így kéne viselkedned vele. Inkább példát kéne mutatnod neki.


A diszgráfia meg olyan, hogy a külalakja miatt az írása olvashatatlan. Tehát ez nem ok arra, hogy ne írj helyesen.

2013. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!