Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális dolog hogy a testvére...

Normális dolog hogy a testvérem ilyen ajándékot vesz a gyerekemnek (keresztlánya)? Meg sem beszéli velünk?

Figyelt kérdés
Nővérem vett a lányom 13. szülinapjára. Megnéztük neten 240 ezer. Én tudom, hogy nekik ez nem pénz, kiveszik a nadrágzsebből. De engem zavar, hogy ilyen ajándékokkal halmozza el. Bár ilyen nagy összegről még nem volt szó eddig. Illik ilyenkor megmondani, hogy legközelebb ne tegyék?
2013. máj. 30. 10:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Szerintem ez nem problémázás.

Nehéz a szülőnek helyes értékrendre nevelni a gyerekeket, ha a rokonok ilyen ajándékot adnak.

Persze nyilván jó szándék, de zavarba ejti a szülőt, és összezavarja a gyereket.


És ha majd a gyerek nem kap otthon iphone-t, azt mondja, nem baj majd a keri megveszi.

Nincs itt probléma, de ezt meg kell beszélni!!

2013. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én ilyenen biztos nem próbálkoznék, nem valami borzasztó dolgot adtak ajándékba, hanem, ha jól értem, egy számítógépet, amire ebben a korban lassan már szüksége lesz a gyerekeknek a suli szempontjából is. De ha ti úgy érzitek, ez valamiért nem egyezik a véleményetekkel, nem akartátok még, hogy ilyesmije legyen a lánynak, akkor beszéljétek meg a keresztanyával, hogy legközelebb kérdezzen meg titeket, hogy mi az, amit megvehet a keresztlányának.
2013. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 djudit válasza:
Szerintem is érdemes lenne megbeszélni velük, de nem venném el tőlük a lehetőséget, hogy ha megtehetik költsenek a gyerekeitekre. Csináljatok egy pénzügyi alapot, amibe be tudnak tenni pénzt, és akkor könnyebb indulásuk lesz felnőttként.
2013. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"biztos nem problémáznék" :)
2013. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!