Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy élni, hogy a...

Hogyan lehet úgy élni, hogy a férjem folyamatosan lelkileg terrorizál, lealáz, lehúz, minősít, lenéz, semmibevesz?

Figyelt kérdés
Van,hogy néha normális. Szeret engem, de nem normális.Soha nem kiabál, hanem gőgös, ironikus, lekezelő és ezt szép halkan, mivel felsőbbrendűnek érzi magát talán, de hangoskodás nélkül elő tudja adni. A gyerekeinkkel is közli, hogy anyátok egy idióta.
2013. jún. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
100%

Így sehogy. Nem tisztel. Hozzátok rendbe ezt a házasságot, vagy váljatok el. A gyerekeknek tényleg pont erre van szükségük, hogy azt hallják az apjuktól, hogy az anyjuk egy idióta.

Hogy jutottatok idáig?

2013. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
100%
ugyanmár, dehogy szeret.
2013. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogyan jutottunk idáig. Nem látom át.
2013. jún. 4. 10:32
 4/90 anonim ***** válasza:
100%
szörnyű hogy ezt hagyod hogy megcsinálja veled! Légyszíves állj a sarkadra! Állj ki a jogaidért, és ne hagyd hogy ezt művelje! Esetleg, ezt elmondhatnád neki is amit itt leírtál, vagy bevetheted azt is hogy tükröt mutatsz neki, kíváncsi vagyok ahhoz mit szólna!
2013. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 A kérdező kommentje:
Vagyis, már annyira elhitette velem, hogy egy semmirekellő, idióta, lusta, körülményes,béna szerencsétlen vagyok, hogy még azt is elhinném, hogy egy ilyen bénaszar semmivel, mint én, nem lehet semmit kezdeni és miattam van minden.
2013. jún. 4. 10:34
 6/90 anonim ***** válasza:
100%
vedd kezedbe a saját életed irányítását. igenis feccölj bele energiát, h átlásd, h mi miért történik (nem csak benned, hanem benne is). állj a sarkadra és beszélj a férjeddel. mondd el, h ez így nem mehet tovább, kérj magyarázatot a viselkedésére, hangsúlyozd, h megoldást szeretnél. aztán ha hajlandóak vagytok változtatni és elég fontosak vagytok még egymás sámára, akkor kijuttok a krízisből, ha nem, akkor válj el. szerintem az az elsődleges probléma, h tényleg gyáva és megalkuvő vagy/lettél a sok bántástól, a férjed ezt érzi és még inkább vérszemet kapott. (öntudatos nő nem azt kérdezné,h hogyan lehet ebben a pokolban eléldegélni vhogy...)
2013. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 A kérdező kommentje:

Nem szeretném a gyerekeinket összezavarni, hogy rosszat mondok nekik az apjukról.

Ha mondom neki, hogy amiket csinál-mond, az hogyan hat rám, nem érti és kiröhög, hogy hát ő megmondta, hogy egy túlérzékeny idióta vagyok, feküdjek kórházba, kezeltessem magam.

2013. jún. 4. 10:36
 8/90 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, kérlek sorold fel, hogy mik azok a dolgok az életedben, amikre büszke vagy!
2013. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 A kérdező kommentje:

Az ő magyarázat, hogy nem vagyok elég jó anya, elmászkálok itthonról és kiabálok( én kiabálok már kínomban és tehetetlenségemben néha.

7 éve nem dolgozom. El szoktam menni itthonról,hogy történjen velem valami a játszótéren kívül is, ne csak a gyerekezés, mert vele sem tudok beszélgetni, csak a gyerekekkel, meg vele a gyerekekről, semmi egyéb felnőtt dolog. Neki ez sok, mert egy normális nőnek otthon van a helye és nem ribit vett el, hogy mászkáljak, ahelyett, hogy a családommal törődnék.

2013. jún. 4. 10:40
 10/90 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beteg pszichésen. Az, hogy nem fogja fel, hogy bánt, azt jelenti, hogy nincsen realitásérzékelése. A legrosszabb az egészben, hogy így nincsen, nem is lesz betegségtudata és nem fog kérni segítséget. Beszélj egy pszichológussal, aki felállít (a tudta nélkül) egy diagnózist a férjedről, akkor pedig kiderül, mit lehet tenni.
2013. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!