Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az mekkora baj, ha már nem...

Az mekkora baj, ha már nem beszélek a tesómmal?

Figyelt kérdés
Szóval van egy idősebb tesóm, 18-19 éves. Ő külföldön él, én meg itt Magyarországon. Régen egy csomót lógtunk együtt, de már semmi nincs. Még a neten sem, a minimál sem. Pl: hozzászólunk egymás képéhez, már az sem. Olyan, mintha ő nem lenne, meg neki sem én. Habár ez engem nem zavar, de nem furcsa?
2013. jún. 16. 14:06
 1/4 anonim válasza:
96%
Nekem nincs tesóm, de nagyon szeretnék és ha lenne biztosan mindent megtennék azért, hogy ne szakadjon meg a kapcsolatunk. Nemtudom, hogy miért nem beszéltak haragszotok egymásra vagy.... De szerintem próbálj meg beszélni vele és ne hagyd kihűlni a kapcsitokat!:)
2013. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem haragról van itt szó...csak úgy nem hiányzik különösebben, és ezért elmarad...én is így vagyok a tesómmal kissé, nem egy helyen lakunk már, és ritkán keressük egymást, de azért ha van alkalmunk találkozni akkor megtesszük. :)
2013. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy/mennyi a korkülönbség!

Nekem is van egy nagyon jó Barátom(Nem haverom), kis pisis korom óta ismerem, régen minden nap hülyéskedtünk, bicajoztunk, már dolgok! Ma már alig beszélünk, de ha úgy ott vagyok náluk, akkor jól elvagyunk! Igazából, ha ő nem ír neked, akkor próbálj meg te kommunikálni vele, biztosan nem fog elküldeni a bús p*csába!

2013. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy nektek ez jó-e így. Ha nem, akkor baj. Édesanyám kb. 40 éve nem beszél a nővérével, és nem is hiányzik nekik. Ha néha találkoznak családi rendezvényen, akkor is kimerül a társalgás köszönésben, ha az utcán összefutnak, elmennek egymás mellett egy Sziával. Erről viszont nem gondolnám, hogy baj. Nincs bennük semmi közös, csak az, hogy testvérek. Ettől még nem kell erőltetni a jópofiskodást.
2013. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!