Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hol tudnék találni fogadott...

Hol tudnék találni fogadott testvért magamnak?

Figyelt kérdés
Etyke gyerekként éltem 27évig és mindig vágytam egy testvérre, leginkább egy bátyra. Az a vágyam, h legyen egy édes férjem s gyermekem már teljesült. De a testvér utáni sóvárgásom nem apadt. :(

2013. jún. 18. 23:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a férjemnek nem lehet egy szava se, mert van egy huga, egy fogadott öccse, haverok, barátok. Nekem senkim sincs. A másik, hogy ha nekem el kell fogadnom, hogy a volt szeretője az apja élettársa és látnom kell a képét miközben folyamatosan jópofizik velem, akkor én se kérek nagy dolgot azzal, hogy jó lenne egy testvér. A gyermekem meg ne sajnálja senki, nem a pillanatnyi érzelmek alapján kelleneeldönteni milyen egyember akit nem is ismersz.
2013. jún. 19. 22:04
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nem bántani akarlak a következőkkel.

Neked nagyon komoly lelkigondjaid és személyiségzavarod lehet.

Súlyos problémát látok az önértékeléseddel és a családodhoz meg a világhoz való viszonyodban.

Kérj szakszerű segítséget!

Az, hogy vágysz egy bátyra, és örültél volna, ha megadatik, az egy dolog. Kicsit én is vágytam rá mindig is, meg egy húgra is, de ez van.

De hogy ennek ürügyén és okán te nem vagy képes teljes életet élni, ennyire elmagányosodva érzed magad, mert nincs valaki, aki sose volt, az nem oké. Más lenne a helyzet, ha pl. meghalt vona a testvéred, akkor megértem, hogy ennyire kicsúszik a talaj valaki lába alól, hiszen elveszített egy támaszt, kapcsolatot. De neked sose volt!!! Vágyhatsz rá, de te konkrétan még mindig gyászolod, hogy nincs.


Egyedül ezzel nem fogsz tudni mit kezdeni. Akár egyéni, akár csoportos terápiában számos lehetőséged van, hogy feldolgozd a problémát. Meg kéne tenned a saját érdekedben, ésa gyermeked érdekében is.

2013. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%

"ha nekem el kell fogadnom, hogy a volt szeretője az apja élettársa"

No, innen a bőröd színéről már meg se kérdezlek.

2013. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Keress egyet az utcán, fogd kezen és vidd haza.Adj neki vizet és ennivalót minden nap, simogasd a buksiját. ;)
2013. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Még egyszer mondom, hogy a gyerekemet senki se merje a szájára venni. De mintha már írtam volna ilyesmit ide.

A másik, hogy köszönöm szépen, hogy elmebetegnek néz vagy valami aberrált állatnak.

Ha nem lehet értelmes választ adni úgy mint akik először írtak(pl nem lehet, v reménykedjek hátha, v ismerkedjek m barátokból lehet, v már késő ehhez), akkor minek ír? Sértegetni? Köszönöm, ebből nem kérek.

2013. jún. 27. 19:24
 16/17 A kérdező kommentje:
Ui: magyar vagyok b+ te nemnormális váza
2013. jún. 27. 19:25
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem sértegetni akartalak. A pszichológushoz/egyéb terápiába járó népesség annyival normálisabb annál, aki nem jár, hogy már felismerte és szembenézett a problémával.
2013. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!