Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Testvért vagy barátnőt kérnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvért vagy barátnőt kérnétek fel inkább tanúnak?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel hogy a tesóval is jó a viszony. Nem beszéltek sokat, de szeretitek egymást. A barátnő, az meg ugye egyértelmű :D
2013. márc. 3. 09:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Barátnő.
2013. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
testvér
2013. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Testver.
2013. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is sokat gondolkodtam, végül húgomat választottam.
2013. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Testvért!

A testvér mindig testvér marad, bármi is történik az életünkben!

2013. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Én mindenképp a bátyámat!
2013. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is dilemmam... Raadasul nem tudom, hogy a tesom szeretne- e (meg ennyire nem aktualais, hogy megkerdezzem), az biztos, hogy nemet nem mondana... Attol fugg hogy a leendo ferjem a tesojat, vagy baratot valaszt, ha a tesojat, akkor en is, ha baratot/ not akkor en is, vegul is. Bnom lehet a nyoszojolanyom is, foleg h mast sztem nem is kernek fel...se majd amikor elesben szervezzuk eldontom...



Neked mindketto no?

2013. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Én is vacilláltam,végül az öcsémet választottam,mert a férjemnek nő volt a tanúja,így jó volt az arány:)

4 év távlatából jó döntés volt,a barátnő felszívódott azóta.

2013. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Bocs

Nyoszolyo :)

2013. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Testvért. A barátnővel azért még ha úgy is tűnik nem olyan szoros a kötelék. Bármikor összeveszhettek. A testvér viszont testvér marad és őhozzá mindig fordulhatsz. A barátnőhöz nem feltétlenül. Bár nálunk majd szokás szerint keresztapám lesz a tanu és a testvérem a kísérő.
2013. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!