Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem jövök ki az öcsémmel, mit...

Nem jövök ki az öcsémmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen folyton beszól nekem, direkt az ellenkezőjét csinálja annak, amit kérek. Anyukámék is folyton kivételeznek vele, mindig neki van igaza...

Néha már egyszerűen nem bírok vele. Folyton Slenderman-t bámul a neten. Mondtam neki, hogy ne csináld öcsi, mert félni fogsz tőle...

Megígérte, hogy nem fogja nézni... Erre azóta is folyton azt bámulja. Mikor már dühösen mondom neki, hogy komolyan ne nézze, akkor a szüleim engem ordítanak le, hogy nehogymár én neveljem az öcsémet.

De hát ők nem nevelik! Anyu egyszer megkérte, hogy ne nézze. Akkor is mondta az öcsém, hogy jó, nem fogja. És persze azóta is nézi, anya tudja, de nem érdekli, csak ha néha már majdnem ordítok anyukámnak, HAHÓ ANYA, AZ ÖCSÉM AZ ELLENKEZŐJÉT CSINÁLJA ANNAK AMIRE KÉRED.

Ráadásul a gyökér öcsém JUSTIN BIEBERT hallgat. Mondtam neki, hogy szerintem ezzel ne dicsekedjen... Erre most csinál? Azt a sza.rt bömbölteti, mikor itt vannak a vendégek. Jó, ez nem olyan nagy baj, inkább nevetséges. :D

Mindig ez van... Mit csináljak?

Én 14/L az öcsém 9.


2013. jún. 24. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mond meg anyukádnak,hogy mi a bajod és hátha lesz rád is egy kis teknitettel...( az öcséd elég b*zis lehet ha Justin Biebert hallgat!..XD)
2013. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:D


Lehet, hogy én is nevetségesnek találnám azt a zenét így 33 évesen, amit te most 14 évesen hallgatsz.


Egyébként nem neked kell nevelni az öcsédet, hanem a szüleidnek.

Inkább játssz vele sokat, és legyenek közös emlékeitek, közös programjaitok, ne akard megszabni, hogy mit nézzen és mit hallgasson.

2013. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért b*zis, ha Justin Biebert hallgat, kedves első?

Te is elég gyerek lehetsz, ha ilyet írsz.

Én magam nem szeretem a zenéjét, de csak a saját magad szegénységi bizonyítványát állítod ki azzal, ha lefikázod. Mindenki hallgasson olyan zenét, amilyet szeret, emberek vagyunk, mindenkinek más az ízlése.


A hugom tizenéves kora elején Tokio Hotelt hallgatott, Torres Danit, meg No Thanx-et.. Utóbbira még koncentre is elment. Na és? Mára már cikinek tartja (habár nem kellene) Az ízlés változhat.


Slendemanról annyit, hogy az is had legyen az ő dolga, ha félni fog, félni fog. Majd nem nézi és kész.

Tulajdonképpen nem értem miért zavar ez téged annyira.


Ha beszól, az már más tészta, azt vele- vagy anyukáddal beszéljétek meg, hogy tegye magát takarékra..:-)

2013. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!