Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem jövök ki...

Mit tegyek ha nem jövök ki jól az öcsémmel?

Figyelt kérdés
két évvel fiatalabb öcsém van.régen nagyon jó kijöttünk de most h felsős lett általánosban...teljesen megváltozott.nem lehet hozzászolni..szerintem mindenért engem hibáztat azt hiszi h őt nem szeretik annyira anyáék mint engem pedig ez nem így van!!!Az öcsém, egyébként nehéz eset mert mindent magában tart!!tulajdonképpen nem is ismerem a saját öcsémet!!!Kérlek segítsetek!!! Folyton megvetően néz rám.Nagyon rosszul esik!
2009. júl. 30. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az én öcsém is 2 évvel fiatalabb... figyelj, a helyzet az, hogy kezd kamaszodni a tesód, hidd el lesz még ennél sokkal rosszabb is(és ezzel nem megijeszteni akarlak)! próbálj neki kedveskedni. pl. ajánld fel h segítesz a leckéjében vagy ha van vmi programod hívd el őt is, hogy lássa, hogy neked ő fontos... sokkal többet nem igazán tehetsz! vagy esetleg kérd meg anyukádat h beszélgessen vele, hátha neki elmondja mi bántja és miért haragszik rád! bár ha ilyen zárkózott típus, akkor inkább az első verziót javaslom...
2009. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, mért hibáztat téged?

Azt gondolod, hogy azt érzi téged jobban szeretnek a szüleitek?Ez a rivalizálás sajnos.

Nekem bátyám van, és azt éreztem egész gyerekkoromtól mint az öcséd.Ezzel nem tudsz mit csinálni, dacos és még ez szarabb lesz.Majd kinövi, elmegy koliba ha 15 lesz és elfelejti. Ha pedig 7végén majd haza jön, róla fog szólni minden, később ha netalántán még megmarad ez az érzés,majd fogja magát és elköltözik otthonról és ritkán jár haza.Hiába akarsz te jó kapcsolatot, ha ő nem.szerintem..

2009. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!Az első kommentre válaszolva:hogyha segíteni akarok akkor azt hiszi h anyáskodok felette....és az az ötlet h eljöjjön velem valahova az kizárt...utál velem akárhova is eljönni..szal ez így nem fog menni..:S
2009. júl. 30. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!