Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hanyan vagytok testverek?...

Hanyan vagytok testverek? Hany evesek vagytok es fiuk vagy lanyok?

Figyelt kérdés
Milyen a kapcsolatotok?:)

2013. júl. 9. 11:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én 26(n)tesóm,21(f) igazából jóban vagyunk,de semmi extra.Teljesen mások vagyunk,más érdeklődés,életfelfogás,barátok,stb..
2013. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én 30/N tesóm 28/F.

Egész gyerekkoromban öltük egymást,most már csak úgy elvagyunk...

2013. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Batyam 30, en 28, hugom 26, ocsem 24:) batyammal nem tul jo a viszony, nem jovunk ki jol, mert o keptelen emberi modon beszelni velunk.
2013. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Én 23 éves lány vagyok.. Van egy nővérem ő 26 éves, vele lakom.. nagyon sokat vagyunk együtt, nagyon jól el vagyunk,de néha ki tud borítani.. Van még két öcsénk az egyik 17, a másik 16. Mindkettőjükkel jóban vagyok.. A 17 éves öcsém a kedvenc testvérem, bár tudom nem illik ilyet mondani.. Vele jövök ki a legjobban..:)
2013. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
A nővérem 20 éves, én 16 (lány). Régebben szó szerint utáltuk egymást, egy kis szeretet se volt közöttünk de ez 180 fokos forsulatot vett :)
2013. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én 21(l) vagyok, az egyik húgom 14, a másik 5. Mindketten féltesóim. A 14 éves húgommal az utóbbi időben nagyon nagyon jóba lettünk, de amikor elkezdett kamaszodni, az maga volt a rémálom. Most már minden gondját-baját elmondja. Az 5 éves húgomat pedig csak havi 1x látom. Amíg kisbaba volt rengeteget vigyáztam rá, később hoztam-vittem oviba..
2013. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

19 éves lány vagyok, a húgom 12, az öcsém a nyáron lesz 9. Öcsi már nem volt betervezve (anyának azt mondták, már nem lehet babája), de mindenki nagyon örült az érkezésének. Egy igazi ördögfióka, így hugival sokat bunyóznak, nagyon elevenek. Kedvenc szórakozásuk, hogy ne hagyjanak tanulni, és valamivel szekáljanak. Utálok nagytesó lenni, hogy nem bunyózhatok én is, és okosan kell viselkednem. De jó érzés segíteni, meg megtanítani őket mindenfélére. Öcsit, mikor még pici volt, sokszor én pelenkázhattam, öltöztethettem, etethettem, nagyon jó érzés volt, anyának meg nagy segítség, addig is tudott hugival foglalkozni kicsit külön. :)

Most sokszor megyünk akár hármasban is görizni, vagy futni. Örülök, hogy vannak tesóim! :)

2013. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

3-an vagyunk, 3 lány


Én 20, ők 29 illetve 26.


Jól megvagyunk, bármikor számíthatunk a másikra, szoktunk veszekedni de azért ilyen komoly viták nincsenek.

2013. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk,23 éves vagyok, van egy fiú ikertestvérem utáljuk egymást.Nővérünk 33 éves,vele semleges a kapcsolatom.
2013. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Jah, én lány vagyok(utolsó válaszoló)
2013. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!