Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A párom munka után elmegy az...

A párom munka után elmegy az apjához, öccséjékhez, bátyjáékhoz és majd csak este kilenc fele jön haza. Anyám szerinte jól teszi minek ülne otthon. Az a baj, hogy engem nem visz. Szerintetek szóljak neki, hogy ne csavarogjon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 13:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodtan szólj neki, hogy te is igényelnéd, hogy vele menj, vagy, hogy hozzád menjen haza elsőnek és csak utána hozzájuk.

Értem én, hogy ők hű, de összetartó család, de ha már veled él együtt minimum, hogy hozzád menjen elsőnek haza!

Páromék is nagyon összetartó család mégsem ül náluk egész nap, sőt... munka után rögtön hozzám jön haza és kb.2 hetente találkozik a szüleivel. Ettől függetlenül még ők összetartóak, de számára már én vagyok első helyen!

2013. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 kikicsoda ***** válasza:
100%
Hát, azért minden délután, estig, nem csavargás, de akkor minek nősül meg, ha ennyire "összetartó család"? Az más , ha hazafelé előttük megy el, és 10 percere belép. De minden áldott nap?!
2013. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 kikicsoda ***** válasza:

Anyukád is fura fefogású, mi az, hogy " minek ülne otthon"?

Jól írtad? Ezt a te anyukád mondja?

2013. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!