Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz vagyok, ha alapvető...

Rossz vagyok, ha alapvető dolgokat várnék el? Nagy kérés, hogy jöjjön haza munka után és aludjon mindig otthon? Mindegyik nő elvárná, hogy beszálljon a rezsibe? Ha 100 ezret keres, akkor mennyit kérhetnék?

Figyelt kérdés

Szerintetek rossz feleség vagyok, ha alapvető dolgokat várnék el a lányaim édesapjától, azaz a páromtól?

Szeretném, ha munkaidő után haza tudna jönni.

Ha beszélek hozzá rám figyelne. Ha megengedné, hogy elmondjam, amit el szeretnék mondani.

Ha tudnám, hogy hazajön munka után és bízhatnék benne annyira, hogy otthon is szeretne aludni és néha házaséletünk is lenne.

Ezenkívül már csak annyit kérnék, hogy néha szálljon be pár ezer forinttal a közösbe. Szerinte nagyon anyagias vagyok, hogy az én lakásomba teljesen teli tölti csak forróvízzel a sarokkádat, akkor szeretném, ha legalább kétezer forintot adna jelképesen, hogy ott lakik.

Véleményem szerint akárhol lakna, mindegyik nő, ahol nincsenek is saját gyerekek be kellene szállnia a rezsibe. Szerintem, ha 100 ezret keres (plusz túlórák), akkor legalább 20 ezret adjon le!!! Nem???



2013. ápr. 2. 13:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

Hát szerintem meg jobban járnál ha kiadnád az útját! Még is milyen házasság ez? Sem megértés, sem törődés, sem szeretet, sem családi élet, sem házas élet, sem közös kassza, sem közös megtakarítás. Még is mire költi a pénzét, ha nem a családjára? Hova megy, ha nem otthon alszik?

Nem tudom miért vagy még egy ilyen emberrel!

2013. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Ebből azért nem lehet 100%-ig eldönteni,hogy rossz feleség vagy-e, az ő verzióját nem hallottuk még. Amúgy szomorú dolgok ezek, én már lassan szeretnék egy családot, de még barátnő se sehol, más meg nem becsüli meg, amije van.
2013. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Tuladonképp te kije is vagy ebben a kapcsolatban?Mást akartam irni de látom házasélet az nincs.Akkor te csak a házvezetőnője lehetsz...vagyis nem mert az legalább fizetést kap.
2013. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Soha nem vártam el tőle, hogy közös kasszán legyünk.

Akkor szerinted sem túl sok elvárás? Más is elvárná tőle?

Magára költi a pénzét és az autós hobbyaira.

Barátokhoz megy, ha nem itthon alszik és a barátok ellenem is beszélik. Szerintem azért, hogy ne lehessen boldog. De hatalmas büszkeségnek tartja párom, ha én hívogatom és ő nem veszi fel és látják a barátai is.

2013. ápr. 2. 14:06
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

A közös gyerekekre is egyedül költesz?


Mi tart még ebben a házasságnak nevezett "valamiben"?


A rezsibe pedig kötelessége mindenkinek beszállni, aki egy adott ingatlanban lakik. Ha lakótárs, akkor is, nemhogy akkor, ha férj.

2013. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, kérdező, nem bántásból, de: tisiztára agymosottnak tűnsz nekem.


Elolvastad még egyszer, kétszer, ötször, amit írtál? Mert ha nem, olvasd el, hátha leesik, hogy mennyire visszás, mennyire megalázó az a helyzet, amiben vagy.


Nem írtál egy másik kérdést is ma? Nekem tisztára társfüggőnek tűnsz. Nulla önbecsülés.


Ez az ember semmibe vesz téged. Te meg még a kapcsolat megmentésén munkálkodnál? Mikor ő nem tesz bele semmit?!


Abszolúte jó szándékból mondom, de jó lenne, ha felkeresnél egy pszichológust (ha megteheted).

2013. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Akiknek mesélek az életünkből mindenki azt mondja, hogy más nem becsüli meg, azt ami az övé... bárcsak neki lehetne.

Van házasélet, jó is, de én akár naponta is elbírnám viselni. Párom meg valószínű a 11 év korkülönbség miatt elégnek tartja hetente, lassan sajnos kéthetente is.

2013. ápr. 2. 14:10
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
ez nem házasság. semmi közösség nincs. nem beszéltek,nem vagytok közös kasszán,nem alszik otthon,nem szexeltek. mi a bánatnak vagy vele?????????????
2013. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%
Itt ugye nem arról van szó, hogy meddig tölti a kádban a vizet...:) Arról van szó, hogy nem bízhatsz meg benne, és nem lehet rá számítani. Hogy nincs közös jövőkép és értékrend és ezek nagyon fontosak amikor családot terveztek. Ezek nem merültek fel, amikor gyereket vállaltatok? Amúgy milyen apa? Jó hozzád? Miért nincs szex? Kérdezted már? Hány éves, hogy még mindig autómániája van, vagy autószerelő? Én férjem is költ számítógépesjátékokra, mert az a hobbija, de emellett eltart, lehet rá számítani és megbízható. Mióta vagytok együtt?
2013. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Igen, a közös gyermekekre is egyedül költök.

Eddig a szex, aminek sajnos vége és jelenleg a gyermekink tartanak még ebben a "valamiben".

Nem olvastam el, amit írtam.

Másik kérdést ma nem.

Társfüggőnek tűnök? Akkor valóban van ilyen?

2013. ápr. 2. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!