Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A férjem és a családom folyama...

A férjem és a családom folyamatosan piszkált a túlsúlyom miatt, most meg az a bajuk hogy tornázni járok meg "ehetetlent" főzök. Ez normális?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberekről van szó, miért nem bírják felfogni hogy csak tornával és diétás étrenddel lehet tartósan lefogyni?


Ráadásul szoptatok, így az ilyen "egyél 10 napig görögdinnyét vagy káposztalevest és lefogysz 50 kg-t" típusú csodadiéták szóba se jöhetnek.


Mit tegyek? Miért ilyenek velem?


2013. júl. 18. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy valamibe bele lehet kötni. Ők túlsúlyosak? Lehet az a bajuk, hogy te összeszedted magad és belekezdtél, ők meg nem.
2013. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
100%
Fel a fejjel, kitartás, majd ha jön az eredmény, akkor csak lesnek majd. Leszel Te még vonzó csajszi!
2013. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amíg szoptatsz ne fogyókúráz!,lehet ez a bajuk.

Én is így voltam mint Te,mondták hogy rám férne a fogyás amikor meg neki kezdtem a 13 napos fogyókúrának,miért nem eszel?volt a kérdés :S

Nekem le ment 10 kg :) Én megvártam mikor már nem szoptatam.

Sok sikert.

2013. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Amíg szoptatsz, ne nagyon diétázz, esetleg tornázz! Ha ezt nem értik meg, akkor nem komplettek.

Utána már neki lehet kezdeni a diétának is.

Egyébként én ilyenkor azt mondom, hogy nem árt, ha az egész család áttér egészségesebb étrendre, mert ez dupla haszon: te könnyebben fogysz, mert nem folyik a nyálad, miközben a család csülkös bablevest zabál előtted, másrészt ha ők nem túlsúlyosak, az még nem jelenti azt, hogy egészségesen élnek. Szóval ha téged piszkálnak a túlsúlyod miatt és hajlandó vagy lefogyni, ők meg térjenek át veled az egészségesebb ételekre, vagy főzzenek maguknak (utóbbiért jaj de ki fogok kapni mindjárt itt a piros kezekkel :D De akkor is)

2013. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

off:egészséges étrend egyenlő a diétával,nem véletlen az,hogy az orvosok is diétáztatnak..A fogyókúra,az a 13 napos baromság,és társai,amiről írtok..Egészségesen étkezni és mozogni szoptatás alatt is lehet..

Hogy a kérdésedre is válaszoljak..."nyuszika van rajtad sapka?"ez tényleg ilyen...nyugi,pár hétig lesz nekik újdonság,aztán leszállnak rólad...

Én egyébként úgy csináltam,h külön főztem magamra(ezt ette általában a gyerek is),és külön a családra...Így a kecske is jóllakott, a káposzta is megmaradt,bár én szerencsés voltam, a férjem maximálisan támogatott mindenben.

2013. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tojd le őket, és csináld azt, amit te szeretnél. Ha fogyni akarsz, akkor fogyj, ha nem akarsz, akkor nem.

(Egyébként szoptatás alatt egyáltalán ne fogyózz)

2013. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!