Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmennétek egy nagy veszekedés...

Elmennétek egy nagy veszekedés után szülinapra?

Figyelt kérdés

van egy bátyám, és azzal az élettársával 1-2 hónapja össze vesztünk, nagyon csúnyán!

Azóta 2 alkalommal találkoztunk, először megpusziltuk egymást, másodjára viszont nem.

Én úgy vagyok vele ha ad adok, ha nem akkor nem!

Holnap lesz a kisfiúknak a születésnapja, és ma a sógornőm felhívta édesanyámat hogy meghívja a családot a szülinapra.

Anya azt mondta hogy engem is beleértett ezért menjek, de én kicsit tartom tőle, nem szeretném magam feszülten érezni!

Ti elmennétek?

Egyébként én vinném őket, megközelíthetetlen tömegközeledéssel!Mit tegyek?


2013. júl. 20. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha téged is meghivott, akkor menj el, majd meglátod hogyan viszonyul hozzád, maximum előbb eljöttök és te befejezted..ennyi! De ai is lehet, hogy nem történik semmi, mármint nem lesz bunko a többiek előtt veled sem, igy te csak érezd jol magad! Vagyis probáld meg!
2013. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Meg hát ez most a kicsinek a szülinapja és nem az övé,úgyhogy szerintem is menj. :)
2013. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem mész, a szüleid sem tudnak menni.Kisfiúnak lesz születésnapja, őt kár büntetni,hogy nem köszöntöd meg.

Menj el. Nem hiszem, hogy bunkón viselkednének. Rajtad ne múljon a békülés.

2013. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy a kisfiúnak lesz a szülinapja, nem neki, tehát menj.
2013. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!