Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Légyszíves SEGÍTSETEK, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszíves SEGÍTSETEK, mert tanácstalan vagyok?!

Figyelt kérdés

Anyum és apum sokat veszekednek.Anyum meglátta az apum,hogy egy másik nővel van és +ban elvitte az öcsémet is magával az apum.Emiatt a legdurvább veszekedést csinálták.Főleg az öcsém előtt.

Anyum el akar válni és külön költözni,de ha a bíróság az apumnak ítél minket vagy az egyikünket,abba mi is beleszólhatunk??


Bocsánat a sok szövegért! :/

Én 15L,öcsém 9 éves.



2013. júl. 10. 23:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt is szeretném megkérdezni,hogy a gyerektartásért mennyit kellene fizetni?
2013. júl. 10. 23:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy 14 év felett már van választási lehetőséged, viszont szintén úgy tudom, hogy testvéreket nem szoktak elválasztani egymástól, általában egy szülőhöz kerülnek.
2013. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg ritka hogy elválasztják a testvéreket,ha nem is ti döntötök de szerintem figyelembe veszik hogy mit szeretnétek,főleg a te korodban
2013. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére Magyarország és a törvények eléggé anyapártiak,így ha esetleg válásra kerülne a sor,akkor biztos odakerültök,ráadásul a te akaratod már számít+el sem választanak egymástól.Ha anyud ellen nem szól semmi,akkor nagy az esélye,hogy válás esetén ő kapja az állandó szülői felügyeleti jogot.
2013. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14 év felett a gyerek választhat, hogy melyik szülővel akar lenni, de úgy tudom, hogy 14 év alatt is megkérdezik a gyerekeket, hogy melyik szülővel szeretnek lenni, természetesen nem ők döntenek ekkor még, de a bíróságot befolyásolja a gyerek akarata.

A testvéreket tényleg nem gyakran szokták elválasztani és általában az anyának ítélik a gyerekeket, kivéve akkor, ha az anyának nincs munkahelye, tartós jövedelme, nincs hol laknia vagy alkoholista / drogozik.

2013. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. júl. 11. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!