Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem szeretem az apukám családj...

Nem szeretem az apukám családját... segítene valaki? (bővebben alul)

Figyelt kérdés

sziasztok! nagyon utálom a családomat,a szüleim elváltak,anyukámnál élek.apukám gazdag de nem költ rám semmit.felőle van 2 fétestvérem,mind2 25 éven felüli.a 27 éves apukámnál lakik,nincs munkája,nem is volt soha.4 nyarat töltött amerikában,6 egyetembe kezdett bele,de egyiknél se bírta másfél évnél tovább.olyan is volt,hogy a szülei azt hitték ÉVEKIG hogy jár egyetemre és fizették a tandíjat.1 érettségije van öszvissz.engem nagyon elnyom,sokszor csesztet is és rámerőszakol dolgokat.utálom.közben apának a pénzét rohadtul költi,napi 10 ezer forint fölött.apukámnak volt régbben (2 hónapjakb.) egy menyasszonya aki nagyon vallásos volt.jártunk vele minden vasárnap templomba,ő volt egyszerűen a mintafeleség.a haja mindig rendben volt,az öltözködése visszafogott de ízléses.a körmei általában testszínűre,halvány rózsaszínre vagy gyöngyházra volt festve.nagyon kedves és jó természetű volt mindig,és fodrászként dolgozott/ik.szerinte a felül említett nővérem az ördög híve,ebben van is valami.vannak boszorkány könyvei,és komolyabban foglalkozik a feketemágiával.a templomban sosem bírta végigülni azt az 1 órát,gyakran játszott a kezeivel,és magába röhögött.úgy öltözik mint egy 5 éves kb.virágos,pöttyös de rendkívül ízléstelen darabokat visel.van egy hátborzongató macskája.pfejj.apukámnak a régi menyasszonyának van egy lánya,másfél évvel fiatalabb mint én.nagyon szeretem,mintha az édes testvérem lenne.mi ketten nagyon utáljuk a nővéremet,gyakran "nyomoztunk" utánna.persze csak a magunk módján.egyszer találtunk egy vibrátort is a szekrényében(pfejj),és lehet hogy leszbi is,mert van egy barátnője,akivel olyan a kapcsolatuk,de nem fogom ezt jobban részletezni...nagyon kihasználja apukámat ez a lényeg és ez engem nagyon zavar.(lécci hatudsz valamitanácsot írj,elsősorban ez a probléma).anyukámmal egész jó a helyzet,nem mondom hogy felhőtlen a kapcsolatunk,de jól megvagyunk együtt.van még egy nővérem apukám felől,ő pesti.vele semmi bajom nincs kicsit sznob,de kedves.sokkal jobb a viszonyom vele mint a másik nővéremmel.szerintem szokott nekem ajándékot küldeni mikor a 2.számú nővérem(a boszorkány) meglátogatja,csak nem adja ide.mert ő mindig 2 táskával jön haza,nekem meg semmit nem hoz.szerintetek?ő nagyon bőkezű mert van pénze.valami tanácsot adnátok?

NAGYON SZÉPEN KÉREK MINDENKIT,HOGY HA TUD ÍRJON VÁLASZT,NAGYON FONTOS!

14/L



2013. júl. 22. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia 14 éves lány! Azt írod anyukáddal élsz, de közben apukád szedett-vedett családjáról írsz. Azt is írod apukád nem ad neked pénz, közben pedig a testvéreidet elhalmozza, akiket amúgy utálsz. De akkor miért lógsz velük? Anyukád családjával miért nem ápolod a kapcsolatot, ha egyszer amúgy is mellé rendelt a bíróság? Esetleg kötelező ott töltened a nyarat? Mond meg anyukádnak, hogy neked ehhez nincs kedved. És apud menyasszonyával végül is mi a helyzet? Már szakítottak, nem házasodtak meg? Jah és mégvalami, tesód cuccai között ne turkálj, ha meg vibrátort találsz, ne pfujjolj, mert azt sem tudod mire való. És a nővéred különben is azt csinál vele, amit akar, és ha leszbi, akkor leszbi, neked ahhoz sincs sok közöd. Nem értem miért kell neked nála kutatnod, mivel piszkál téged? Zavar, hogy többet kap, mint te?
2013. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem kutatok nála. csak szoktam találni dolgokat.egyébként apukámat nagyon szeretem,ezért szoktam menni hozzá,meg mert egy városban élünk.nem érdekel ha leszbi,ezt oda is írtam. de köszönöm a válaszodat!
2013. júl. 22. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mi a kérdés? Ez az egész egy nagy katyvasz, aminek az a lényege, hogy össze-vissza szidsz mindenkit. Én azt hittem egy 14 évesnek manapság már több esze is van.
2013. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát biztos ismered a helyzetet. de kössz a segítséget.
2013. júl. 22. 16:10
 5/5 anonim válasza:
100%
Pedig ennek tényleg semmi értelme, azon kívül, hogy mindenkiről leírtál mindenféle sértést, ami csak eszedbe jutott és egyben be is mutattad, hogy mennyire éretlen vagy.
2013. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!