Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a párom családját. Mi...

Utálom a párom családját. Mi lesz így?

Figyelt kérdés

Kezdeném anyóssal:állandóan okoskodik, mindenbe beleszól és azt hiszi igaza van mert a mari néni is azt mondta ha a kék piros akkor piros...

A párom huga egy semmirekellő drogos kis k...a nem dolgozik egész nap csak a kanapén döglik.ja anyósom tudja h drogozik...

Apósom ritkán szól de soha semmi nem jó...

Szeretem a barátomat nem akarom elveszíteni de nem tudok megbékélni a családjával :( egyszerűen akkora gyűlölet van bennem ami hiába próbálkozom nem múlik el.Tudom ez így durván hangzik, 4 év alatt fajult el idáig sok kicsi sokra ment...

Szerintetek változhat?Nem tudom mit kéne tennem de megvan a véleményem de a párom fontosabb.


2011. ápr. 26. 20:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
A párod hogy áll ezekhez,mert az nagyon fontos.
2011. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok.Itt már baba is van(3hós). Ahogy tudom kerülöm a családját.Annyi egy dilis, de valóban nem tiszta nála valami.Legújabb szerzeménye hogy összejött egy rabló cigánnyal aki börtönben ül.Nyáron szabadul, és azt hiszi az unokája közelébe engedem majd...El van tévedve!

Nem megyünk oda csak 3havota 1napra, akkor is próbálok szabadulni, megyünk barátokhoz, kb csak aludni megyünk oda.Azt is csak az új hapija érkezéséig. Ő nem jön ide, egyzser akart,közöltem hogy majd mi megyünk.

Hátulütője hogy annyira nem bírom elviselni hogy így esküvő se lesz, vagyis lagzi,mert nem bírnám a hülyeségeit hallgatni egy napig.

Nagyon nehéz, de a páromat válazstottatm nem őt

2011. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
86%
Költözzetek el jó messzire, hogy minél kevesebbet lásd őket és kész :D
2011. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Van amikor mellém áll de a családja ellen sem akar lenni ezért mostanában kimarad a vitákból.de ha dühös vagyok senkivel nem tudom megosztani és szégyellem h szidom a családját de néha sajnos kicsúszik a párom előtt is.
2011. ápr. 26. 20:40
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Nálam a családomban van ez, hogy mindenki okoskodik. Pedig összesen nem tudnak annyit, mint én. (Nem nagyképűségből, hanem ez többször bebizonyosodott.) Annyit tudok neked tanácsolni, hogy 1 vagy ne foglalkozz vele 2 ne hagyd, hogy felidegesítsenek szállj velük vitába és legyél kikezdhetetlen és magyarázd el, miért nincs igazuk. Egy idő után megunják, hogy megalázod őket azzal, hogy bebizonyítod ők tévednek.


Vagy esetleg szólj a párodnak, hogy beszélgessen el velük. Ő egyébként ilyenkor mit csinál? Mert ha fülét-farkát behúzz akkor most megmondom, hogy jóra ne számíts a későbbiekben sem. Ha nem áll ki melletted, akkor később sem fog egyértelműen melléd állni/téged választani, bármi lesz. (Tapasztalat, vagyis a családban volt ilyesmi, nem pont velem történt.)


Voltam hasonló helyzetben, de mi a párommal mindig inkább kettesben voltunk, mert én nem akartam a családjával lenni. Így az ilyen programokból kihagyott, ha nem akartam menni. Más nem nagyon marad, mert te hiába próbálsz normálisan viselkedni velük, ha ők képtelenek moderálni magukat.

2011. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem is értem hogy a barátom hogyan tud ennyire különbözni tőlük :)

A vitázással nem megyek semmire úgysem nekem van igazam a szemükben :(

2011. ápr. 26. 20:44
 7/24 anonim válasza:
93%

nálunk is ez a helyzet. Nagyon nem szívlelem az anyósomat és a sógorom se a szívem csücske.

Mi szerencsére az ország másik végén lakunk, s így csak évente 3-szor kell elviselnem 4-5 napra, de arra hetekig készülök lelkileg és napokig lelki roncs vagyok a hazaérkezés után.

Az anyósom mindent jobban tud, csak az a jó, amit ő csinál, soha egy jó szót nem mondott nekem (bár másokat se dicsér, hiszen az felesleges).

Ha lesz gyerekünk, én tutira el nem küldöm nyaralni a mamájához, már most ideges vagyok attól, hogy milyen lesz a gyerekünkkel. Különös bunkósággal "neveli" az eddig egyetlen unokáját, aki szegényem igyekszik megfelelni, de lassan rájön szegényem, hogy hiába. Én csodálom a kiscsajt, hogy bírja tolerálni a mama bunkóságait.

2011. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
házasok vagytok? mindegy, a "sógornődön" talán segíteni kéne és nem ítélkezni, meg utálni mert drogos.
2011. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A "sógornőm" felnőtt (csak nem úgy viselkedik) azt csinál amit akar attól függetlenül h nekem nem tetszik.
2011. ápr. 26. 20:55
 10/24 A kérdező kommentje:
amúgy még nem vagyunk házasok
2011. ápr. 26. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!