Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Munka kérdés? Szerintetek...

Munka kérdés? Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nos bátyám járt alkalmi munkázni, páromat is "beajánlotta" igy ő is ment, ekkor találtak rendes munkát, bátyám nem járt már alkalmira de párom igen, ha hívták mindig ment! Most lesz 1 hó szabadság a rendes munkahelyen. Páromat hivták hogy menjen dolgozni, erre bátyám teljesen kiakadt hogy neki sincs munkája beba*na ha párom menne mikor ő intézte el neki a melót! Majd bátyám megy! Felhivta a főnököt menni dolgozni, az.mondta neki hogy majd hívja ha lesz valami.

Ma reggel párommal összefutottunk a főnökével mondta hogy jövőhéten mehet melózni, párom elmondta a tesómmal lévő konfliktust neki. De mondta hogy nem fogja felhívni, mert nem dolgozik rendesen (ha nincs ott fölötte valaki) meg párom húzta ki a sz*arból.mikor sos ember kelett neki, ő mindig ment! Ezt saját fülemmel halottam.

Na most bátyám teljesen megharagudott, vagyunk mindenek. Mert neki jobban kellene a pénz, mint nrkünk! Én teljesen pártatlan vagyok, de ugy gondolom nrm párom pitizte ki a munkát, ugy hívták nem hiszem hogy ez pofátlanság lenne ha elmegy.

Mit gondoltok? Nem szeretnék összeveszni.a tesómmal, de szerintem most nincs igaza. Dzerintetek?


2013. júl. 23. 14:22
 1/9 A kérdező kommentje:

Tesóm szerint én dolgozok, neki a felesége terhes otthon van kell a pénz. Hozzáteszem nekünk is ovis a lányunk...

De ha párom nem megy el.dolgozni tesóm akkor sem mehet!

2013. júl. 23. 14:26
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Amit a bátyád művel az legalább annyira primitív hozzáállás, mint amikor egy melóhelyen valaki azért haragszik a másik kollégájára, mert többet keres, mint ő. Soha nem értettem az ilyet. Nem kell összeveszni a bátyáddal, ne is beszéljetek róla, lépjétek át a dolgot. Ha meg a bátyád akar róla vitatkozni, akkor hallgassátok meg és ne nagyon fűzzetek hozzá semmit, mert felesleges.
2013. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
A tesód fogja vissza magàt. Ha gány munkàt vègez akkor ne várja, hogy majd õt hívják dolgozni. Nem kellett volna gyereket csinálni ha csóró munkanèlküli. Nyugodtan menjen a párod dolgozni, max tesód besèrtõdik mint egy óvodàs. Egy irigy rosszindulatù rokonnal kevesebb...
2013. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Hú nagyon nehéz megérteni az írásodat, fogalmazásodat.

Egyébként meg nem lehet megbeszélni az ilyen dolgokat? Felnőtt emberek vagytok, biztos van megoldás, ezért ne legyen már harag. :)Igaza lehet nektek is bátyádnak is, mindennek két oldala van..

2013. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sincs. Nem a párod fúrta ki a bátyádat, a bátyád dolgozott rosszul.
2013. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanilyen higgadtsággal kellene elmondani ezeket a testvérednek. Mármint, hogy a főnök szerint nem dolgozott elég jól, és akkor se hívná, ha a párod nem menne. És hogy nem akartok vitát, de neki sincs semmi oka haragudni rátok.
2013. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

A 4-es kommentelőnek üzenném: igaz amit írtál hogy megbeszélni.. De a mai világban az emberek nem normálisak (tisztelet a kivételnek) állatként viselkednek és megbeszélni se lehet semmit.. :(


A kérdezőnek: Bátyád egy hülye. Ha tudja hogy terhes a párja, miért nem keres munkát? Tisztelem, becsülöm hogy alkalmi munkázik, de kereshetne rendes állást, hisz' a babának nem alkalmanként kell ennivaló/pelenka/kisruha. Hozzáteszem, hogy párod is tisztelem és becsülöm, amiért alkalmi munkázik, meg rendes munka hogy az ovis lányotoknak meglegyen minden :) Szerintem menjen el a párod, a bátyáddal ne foglalkozzatok, ha akarna dolgozni már rég dolgozna!

2013. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha a párod jóban van a főnökkel akkor meg kéne kérni ezt a manust, hogy mondja meg a bátyádnak, hogy nem azért nem veszi fel, mert a férjed jobban dolgozik, hanem azért, mert a tesód alapból szarul. Na ezt jól megfogalmaztam, de remélem érthető. Meg amúgy is a főnöktől így lenne korrekt. Mondja meg a főnök ezt a bátyádnak, vegyétek rá, hogy mondja el. Ne ilyen miatt ugorjon össze egy család. Meg nem árt ha a tesód is tisztában van vele, hogy nem tud jól dolgozni, húzzon bele.
2013. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj, de kb. semmit sem értek a leírásodból...
2013. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!