Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek mit tegyek? Kinek...

Szerintetek mit tegyek? Kinek van igaza? (Au-pair kerdes)

Figyelt kérdés

Sok a szabadidom es megengedte az anyuka, hogy mashol is babysitterkedhessek.

Amikor konkretan elmeseltem neki egy csaladot, elkezdett indokokat sorolni, hogy az nekem miert nem jo. Pl. hogy 3 megalloval messzebb laknak, mint az a resz ahol o "szeretne latni". Ezt nem ertem?! Miert olyan nagy baj az a harom megallo? Egy mondtam neki hogy nekem ez nem akadaly, utana mas indokoat mondott...

Ezt nem ertem miert olyan nagy baj az a 3 megallo?

Volt egy masik hirdetes is is kicsit huzta a szajat... pedig csak 3 orarol lett volna szo, ami egyaltalan nem utkozik a munkammal!!!

Szerintetek eroltessem? Aupairek ti milyennyire vagytok szabadok, amikor szabaidotok van?



2013. febr. 2. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

A szabadidődben azt csinálsz, amit akarsz. Sem megkérdezni, sem megindokolni nem kell a választásodat. A lényeg csak az, hogy a szabadidő lejártakor pontosan ott légy, ahol a szerződésed szerint lenned kell, tehát otthon a családnál, esetleg a gyerekek iskolája előtt, stb.

Nem kérhetik számon azt sem, ha máshol (is) dolgozol, el sem kell mondani nekik. A szabadidő lényege az, hogy azzal töltsd ki, amivel akarod, amihez kedved van. Hacsak az eredeti szerződésedben a másutt való munkavállalás kizárt. De ilyennel még nem találkoztam!

2013. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a kommentedet, es szerinted/szerintetek, hogy mondjam meg neki, hogy "engedjel el?" Meg tudom erteni, nem akarom, hogy o uralja a szabadidomet...

Kedvesnek tartom azt a csaladot, es csak alkalmankent lenne rola szo...

2013. febr. 3. 17:00
 3/13 anonim ***** válasza:

"hogy mondjam meg neki, hogy "engedjel el?"


Nem értem ezt a kérdést. Milyen nyelven beszéltek? Hány éves vagy? Már írtam, hogy nem kell "elkéredzkedned", a szabadidőt úgy és ott töltöd, ahogy és ahol akarod!

2013. febr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tapasztalatob irod?

Ha igen, neked nem lett belole bajod?

2013. febr. 6. 10:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne ertetlenkedjel mar, fogod magad mikor elkezdodik a szabadidod, kimesz az ajton es hello.

Mikor lejart a szabadidod, akkor ott vagy ahol lenned kell.


Ha megkerdezi hol voltal, mondd hogy setalni, pub-ban, moziba, akarmi. Mondd "ah, just out..."

2013. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Mostmar rajottem! :D
2013. febr. 10. 10:50
 7/13 A kérdező kommentje:
De azert varom a velemenyeteket!
2013. febr. 10. 10:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, feltettem két kérdést: Hány éves vagy? Milzen nyelven beszéltek?


Kérlek, vélaszolj legalább az elsőre! Ugyanis nem mindegy, hogy 15 vagy 19 éves vagy-e. A szállásadó család felelőssége más kiskorúak esetében. A szabadidődbe azonban semmiképpen nem szólhat bele, csak esetleg tudni akarja, hol tartózkodsz egy adott időben!

2013. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*Milyen nyelven... Bocs, azertys gépről írok.
2013. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Irtam privit. :)
2013. febr. 12. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!