Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudnék tenni az alábbi...

Mit tudnék tenni az alábbi helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A szüleim folyton veszekednek, a testvérem egy idegbeteg, ha szólnak hozzá, mindentől kiakad. 18 éves, érettségire és nyelvvizsgára tanuló fiú vagyok és ez nagyon zavar. A legrosszabb, hogy próbáltam már beszélni velük, és teljesen immunisak a jó szóra.

2013. júl. 24. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Júliusban milyen érettségire tanulsz?
2013. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talan az oktoberire?:)
2013. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent menj konyvtarba, vagy a szabadba, valami arnyekos helyre, most jo ido van, ott senki nem zavar.
2013. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most ebben a melegben a plázákat mondanám, a klíma miatt. Nem tudom hol laksz de a Köki felső szintjén is van egy csomó kiülős, hangulatos rész, és ott már annyi bolt sincs, szóval nincs tömeg. Van egy könyvsarok is, mintha még wifi is lenne, de ez nem 100%.
2013. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsgára készülök, mint mondtam, de az érettségit úgy értettem, hogy jövőre fogok.
2013. júl. 25. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
A tesód azért idegbeteg, mert a szüleid veszekszenek. Valszeg ő is rosszul viseli, mint te, csak ő másképp reagálja le. A szüleid elé meg állj oda és mondd meg, hogy ha nem tudnak normálisan meglenni egymással, akkor váljanak el, vagy öljék egymást valahol máshol, mert ha nem, te fogsz elköltözni. Az eszesebb szülők azért ezen el szoktak gondolkodni.
2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!