Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudnál bocsátani a párodnak...

Megtudnál bocsátani a párodnak egy megcsalást az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Lefeküdt valakivel.Elmondta a párjának,természetesen a másik kiakadt és megszakított vele minden kapcsolatot.De magában őrlődött így hajlandó volt vele találkozni.Két hét telt el az esemény óta az illető legalább 10kg-t fogyott.Szörnyen néz ki.Folyamatosan sírt és azt mondta erre nincs mentsége ,de természetesen szörnyen bánja és a másik a világot jelenti neki.Megbocsátanád és adnál még egy esélyt ha nagyon szeretnéd?
2013. máj. 31. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
56%
Igen, meg. A lónak is négy lába van... :) Ha ilyen látványosan megbánta, biztosan nem teszi meg még egyszer.
2013. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
55%
Igen
2013. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
86%

Én egyszer megbocsájtottam egy ilyen helyzetben, mert eléggé szerelmes voltam én is, és láttam, hogy megbánta. Vagyis inkább visszafogadtam...megbocsájtani nem tudtam. Egy hónap múlva szakítottam vele, mert minden egyes csóknál eszembe jutott, hogy mást is csókolt, minden egyes érintésnél, aktusnál, hogy vele is ezt csinálta. Így rájöttem, hogy ennek nincs értelme, nem tudok megbocsájtani, pedig akartam, és szakítottam vele.

Ha gondolja, és szereti, adjon neki még egy esélyt, de az, hogy megbocsájt-e, sokszor nem döntés kérdése.

2013. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
46%
Simán megbocsátom, ha Ő a mindenem!
2013. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én továbblépnék. Itt a nyár, örülnék, hogy egy kicsit szabad vagyok és egy sokkal jobb kapcsolat is várhat.
2013. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
81%
nem.nagyon önérzetes vagyok.
2013. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ha egyszer megtette megteheti másodszor is. Ha eddig nem nézett annyiba hogy ne csaljon meg, mehet, még azt is elfelejteném hogy létezik, akármennyire is nehéz.
2013. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És várom a többit is,minden vélemény érdekel.Számomra mind hasznos!
2013. máj. 31. 13:58
 9/62 anonim ***** válasza:
63%
Nem, és azért nem mert elmondta, ha nem volt jelentősége vagyis csak szex volt, akkor fájdalmat akart okozni és ez a szemétség. Megbotlani meglehet...de másikat kínozni, az gonoszság.
2013. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Kit érdekel, hogy lefogyott meg sírt. Akkor nem sírt, mikor mással fetrengett? Ennyi önbecsülése legyen már az embernek.
2013. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!