Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudnék tenni azért, hogy...

Mit tudnék tenni azért, hogy jobb legyen a kapcsolatunk a nővéremmel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már úgy két éve van az, hogy próbálok vele közös témát találni, beszélgetni, hülyülni, stb... mindig rám ordít, hogy hagyjam már békén és ne idegesítsem. Mikor beszélek hozzá akkor is mindig csak facebookozik, és mikor befejeztem a mondandómat, akkor kérdez vissza hogy mit mondtam. Nagyon rosszul esik nekem, hogy próbálok normális testvéri kapcsolatot kialakítani, ő meg hozzám se szól. Mintha cikinek tartaná azt, hogyha jóban lennénk. Rengetegszer próbáltam erről beszélni vele, mindig csak rámondta, hogy "oké, jól van, ez van " stb.. Már nagyon meguntam, és segítséget szeretnék kérni ez ügyben, mert már nem sokáig bírom ezt...:( Én: 14/L Ő: 16/L

2013. aug. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért akarsz valakivel jóban lenni, akit nyilvánvalóan nem érdekelsz?
2013. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erőltetni, el van szállva. Ha később rádöbben, hogy elrontotta, erősítsd meg benne, hogy elrontotta!
2013. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most van ebben a korban, az én bátyám ugyanilyen volt mikor ennyi idős volt. Azóta 5 év telt el, és most már nagyon jó a kapcsolatunk. :) Talán pár év múlva a te tesód is rájön... :)


18/L

2013. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamaszodik.
2013. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!