Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy kezeljem az öcsémet?

Hogy kezeljem az öcsémet?

Figyelt kérdés

Én 13 éves vagyok és van egy 6 éves öcsém aki állandóan piszkál.

Ha a szüleim nincsenek itthon vagy éppen vele vagyok akkor mindíg kihasználja az alkalmat és beszólogat,megzsarol,megver.

Akkor annyira mérges leszek hogy legszivesebben adnék neki egy-két fülest,de tudom hogy nemtehetem mert akkor édesanyámék szemében én lennék a rossz.Mivel nagyon sokat vagyok vele(öcsémmel) ezért kérem a tanácsotokat.Ja és azt kifelejtettem,hogy a barátaim előtt is simán megüt.Esetleg még meg is zsarol,hogy ha nem viszem el mondjuk biciklizni vagy csak magammal mindenhova akkor az mondja hogy megmondja anyának hogy megvertem és sírást színlelve megy oda a mamámhoz is.

Nagyon elegem van belőle.13/L


2013. aug. 7. 17:24
 1/2 anonim válasza:

Már csak ennek az elolvasása is ''feldühített''

Miaz,hogy megüt egy lányt?Megzsarol egy nála idősebbet?Beszólogat?Ezt nem szabad hagyni,mert akkor egy igazi f*** lesz belőle.Én régen egy rossz szót nem mertem szólni,se semmi ilyesmit csinálni,bár nekem bátyám volt.Ő sem ütött meg,hanem rám adta a hokisisakot,és faltörőkosost játszott.Bár mivel gyorsan leszoktam ezekről,nagyon jóban vagyunk már 8 éves korom óta.Főleg most,hogy idősebb lettem.Visszatérve a gondodhoz,2 megoldás.Vedd fel telefonnal,diktafonnal vagy bármivel azt amit mond,vagy csinál,kapcsold ki,és ne félj felpofozni őt,majd kiheveri.Amikor panaszkodik,meg gyanusítgat,mutasd meg a szüleidnek a felvételt!:) 15/F

2013. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A videó kamera még hitelesebb.

Tedd le bekapcsolva a helységbe ahol a legtöbbet tartózkodsz az öcséddel kettesben. Biztosan felveszi az eseményt amit rendez a kis zsaroló!

2013. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!