Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyámat miért zavarja...

A bátyámat miért zavarja annyira, hogy én meztelenül és most takaró nélkül alszom?

Figyelt kérdés

Állandóan megjegyzéseket tesz miatta, felőlem ő úgy alszik, ahogy akar, én is úgy, ahogy nekem jólesik. Ha nem tetszik neki, ne jöjjön be a szobámba. Szerintetek?


Én 18/F ő 21/F



2013. aug. 9. 09:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amúgy évek óta meztelen alszom, de most ebben a melegben nem is takarózom, szóval ez van...
2013. aug. 9. 09:56
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem tetszik neki hogy elkurvulsz.
2013. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha külön szobátok van akk jogos.
2013. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Minek mászkál be? Gondolom, amikor kimész egy kávéért, már felveszel valamit. :D
2013. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Saját szobádban úgy alszol ahogy akarsz. Szerintem ehhez semmi köze. Nem tetszik neki minek mászkál be hozzád.
2013. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem tudom, miért zavarja, azt csak ő tudja. De köze hozzá kb semmi. Max ha nem külön szobában aludnátok, na akkor én se szívesen bámulnám az öcsémét, de így akár macedón népviseletben is alhatsz, ahhoz se lenne köze.
2013. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Mi is meztelenül alszunk mert dögmeleg van... Ha külön szobátok van aludhat szerintem mindenki ugy ahogy akar:D
2013. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Biztos prűdebb... Külön szobád van, nem mászkálsz gondolom meztelenül az övébe...akkor sok köze nincsen hozzá...


Biztos elfogult vagyok, én is meztelenül alszom, öcsém nem is jött be sosem a szobámba koogás nélkül, bár én nem vagyok szégyellős előtte, de azért nem mászkálnék meztelenül szándékosan..

A szüleim is úgy alszanak, azóta tesóm is már...


Én már nem élek a szülői házban, itthon is meztelenül alszunk...


26/n

2013. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%
Én ismertem egy nőt, aki mindig nagyon lengén, kihívóan mutogatta a bájait odahaza, akár idegenek előtt is.Ráadásul csúnya volt, de azt hitte magáról, hogy ő milyen kívánatos így. Közben meg az ember alig bírta leplezni, hogy ne kelljen ránéznie. Szólni sem lehetett nagyon érte, mert otthon volt. Szal kövér volt, ráncos, lógó mellű. Te szép vagy?
2013. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Igen kedves 9-es, jellemző ez sajnos! És nincs bennük annyi gerinc, hogy ne mutogassák magukat, nem egy ilyen embert ismertem.
2013. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!