Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy véletlenül...

Nagyon gáz, hogy véletlenül megláttam az unokatestvéremet anyaszült meztelenül?

Figyelt kérdés
Nálam volt hétvégén, fürdeni ment, de visszajött a fürdőszobából mert a szobájában felejtette az alvóscuccát, én meg épp ott kerestem valamit, szóval önkéntelenül odanéztem, ahogy bejött és láttam teljesen meztelenül. Őt nem izgatta, de még sohasem láttuk a másikat meztelenül, szóval ez neki gáz lehetett szerintetek? Kicsit rosszul érzem magam, hogy bementem a vendégszobájába, ő meg nyilván nyugodtan jött ki, hogy úgysincs ott most senki.

2013. márc. 28. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Maximum te erzed magad kellemetlenul miatta. O is erezhetne, de mondtad, hogy nem zavartatta magat.

Vendegszobabol nyilik a furdo?

Ha nem akkor nem a te hibad, vendegsegben nem maszkalunk meztelenul ...

2013. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Hát cikinek ciki, de ne csinálj belőle nagy ügyet. Látod az unokatesódat sem érdekli. Csak lazán. Előfordul. Emberek vagyunk. Végül is újat nem láttál... :) Csak őt még nem...


Inkább az uncsitesódnak gáz, ha már valakit gázosnak kell nevezni, mert miért jött ki meztelenül a fürdőből? Maga köré kellett volna csavarni egy törölközőt, vagy belebújni egy köntösbe. Vendégségbe, vagy vendéget fogadva nem illik meztelenül közlekedni. Még akkor sem ha egy pillanatra ugrott ki a fürdőből.


Szóval ne aggódj. Ez nem a te hibád volt. Max az ő meggondolatlansága...

Ne is törődj a dologgal többet.

2013. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Inkább az a gaz, hogy bementel a szobájába, amikor o nem volt bent....
2013. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Azonos neműek vagytok? Mennyi idősek vagytok?


Egyébként ha jó viszonyban vagytok egymással, szerintem nem gáz. Beszéljétek meg, tudod, mint két értelmes ember. :)

2013. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huszonéves lányok vagyunk, csak én alapból nagyon szégyenlős vagyok.


Köszönöm szépen, megnyugtattatok, nem is érdemes foglalkozni tényleg a dologgal.


Szép napot mindenkinek!

2013. márc. 28. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem illik meztelenül mászkálni vendégségben,ez az ő részéről volt baromi nagy illetlenség!
2013. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Én azt nem értem, hogy egyesek miért csinálnak akkora ügyet ebből a "véletlenül megláttam a másikat/megláttak engem meztelenül" dologból.
2013. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!