Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyámat miért zavarja...

A bátyámat miért zavarja annyira, hogy én meztelenül és most takaró nélkül alszom?

Figyelt kérdés

Állandóan megjegyzéseket tesz miatta, felőlem ő úgy alszik, ahogy akar, én is úgy, ahogy nekem jólesik. Ha nem tetszik neki, ne jöjjön be a szobámba. Szerintetek?


Én 18/F ő 21/F



2013. aug. 9. 09:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

off



9-10


itt ilyenről hol volt szó?


egyrész a kérdező férfi

másrészt a saját szobájában tartózkodik meztelenül

2013. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Leírta, hogy fiú, akkor azok miről beszélnek, akik szerint elk...rvul, meg hogy van-e lógó melle? Olvasni tudtok emberek?


Egyébként az sem k...rvaság, ha egy nő meztelenül alszik. Az a k...rva, aki szexuális szolgáltatást nyújt pénzért, és egyéb dolgokért. Azt hinné az ember, hogy ha már a másik használ valami szót, ismeri is a jelentését, pedig nem... Csak akkor meg minek használja?

2013. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Mindig van pár hülye, aki képtelen értelmezni a kérdést és baromságokat ír.

Mivel saját szobád, akkor miért pattog, hogy meztelen vagy? Nem értem. Akkor ne menjen be, amíg alszol, vagy kopogjon és kiabáljon be. Gondolom a házban/lakásban nem lófrálsz már meztelenül. Mondd neki, hogy ne nyisson be hozzád, akkor nem fogja zavarni, így kb. olyan, mintha direkt keresné a zavaró tényezőt, ahelyett, hogy elkerüli.

Én is meztelenül alszok amúgy, de még így is izzadok este és alig tudok elaludni. Tetőtéri lakás és pont hozzám szorul be a meleg, 36 fok van most is nálam, pedig megy a ventillátor. :S Jó hogy nem fogok már pizsamába öltözni és betakarózni. Hozzám anyám sosem nyit be éjszaka, szóval nem zavarja, a bátyádnak is így kéne.


21L

2013. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kösz, megnyugtattatok, hogy nem bennem van a hiba.


Bejár a szobámba, mert nálam van a jobb gép, de járjon, csak akkor meg ne szólogasson már be. Úgy alszom, ahogy nekem kényelmes. Egyébként meg a szobámon kívül értelemszerűen nem járkálok ruhátlanul.


"Te szép vagy?"


Teljesen normális, átlagos, sovány fiú vagyok.

2013. aug. 9. 14:48
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert meleg és rádizgul!:)
2013. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na most alapból jogos, hogy a te szobád, meg a te életed. De ha már bemegy hozzád akármiért is, akkor megtisztelhetnéd azzal, hogy felkapsz egy gatyát. Szerintem.
2013. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szurikáta85 válasza:
63%

egyetértek 15-össel...mert látenshomi, csak még nem vallja be.


egyértelmű, egy hetero pasit mint pl én,full hidegen hagy, ki mit csinál, hidegen hagynak a melegfelvonulások is, pont nem érdekel.


Aki kimegy tojást dobálni, az homi, csak a neveltetése tiltja, azért meleggyűlölő... aztán, 40es családapaként kitör rajta, és megy a nyugati aluljáróba kisfiúkat fűzni, vagy a kocsmába... ilyen egyszerű. heterot hidegen hagynak ezek a dolgok, annyira sem érdeklik, hogy útálkozzon.

2014. szept. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!