Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért féltem ennyire?

Miért féltem ennyire?

Figyelt kérdés
Tesóm lassan 19 éves, de még nem igazán érett a gondolkodása, nagyon gyerek. A szüleink elváltak és azóta még inkább felelősnek érzem magam iránta. Pár éve ő is bejárogat a haverokkal a városba, eddig kétszer jött haza részegen, de már több mint egy éve nem volt ilyen. Bemegy a városba és mikor hazajön érzem, hogy ivott, de nem üti ki magát, picit oldottabb, de semmi vészes. Miért féltem mégis ennyire? Gyomoridegem van valahányszor csak elmegy a haverjaivel, mert tudom, hogy könnyen belemegy a rosszba. Én is eljárok, iszogatok és van néhány haverom, aki elég erősen alkoholizál, szóval látom, hogy attól még lehet valaki normális ember, mert egy hónapban egyszer-kétszer iszik és esetleg párszor hány is, mégis nagyon féltem. Mit tudnék tenni?
2013. aug. 9. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg finoman beadagolni neki, hogy sok esetben nem jó, ha lerészegedik, mert hamar hozzá lehet szokni.
2013. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!