Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti befogadnátok a gyerekkel...

Ti befogadnátok a gyerekkel egyedül maradt testvéreteket, ha lenne nekik egy külön szoba de a párotok ellenezné a dolgot?

Figyelt kérdés

Mindig jó volt a kapcsolatunk, számíthattunk egymásra.

A férje külföldön dolgozott és mint kiderült, ott is csinált egy gyereket.


A nővérem 26 éves, dolgozik, a kislánya 2 lesz. Anyagilag pont kijönnének hónap végére, de érzelmileg és a gyerek miatt nagy segítség lenne neki, hogy velünk van.


2013. aug. 15. 10:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Igen, befogadnám, gondolkodás nélkül. Ha a párodnak nem tetszik így járt.
2013. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképpen befogadnám, testvérnek ilyen esetben nem szerencsés nemet mondani. Ráadásul most időben kiderült, hogy milyen ember a párod. Empátia, gyerekszeretet, család terén.
2013. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Igen, sokan megoldják, de főleg kényszerből. Ha neki könnyebb lehetne, miért ne legyen?


A költségekbe természetesen beszállna.


Ha a párom konkrét dolgot mondana, ha a nővérem nem dolgozna vagy egy csecsemőről lenne szó, megérteném. De ezzel, hogy "hát mert a gyerek" elég nehéz bármit kezdeni.

2013. aug. 15. 10:57
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
Szóval a párod gyerekellenes, ez talán jobb ha most kiderül, pláne ha te később szeretnél.
2013. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%

Igen, jobb, hogy most derül ki, hogy rühelli a gyerekeket, mint később, mikor neked is születik.


Hát próbáld vele megbeszélni, hogy nem kéne annyira önzőnek lenni.

2013. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%
A nővérednek most hullott darabokra a teljes, kb. 40 éves jövőképe, ráadásul még meg is alázták, de rohadtul (nem elég, hogy megcsalták, de hogy, ráadásul költöznie kell, mert jön az új család...). Amit leírtál, az alapján én befogadnám, akármilyen kellemetlenségekkel is jár, hiszen mikor segítsen az ember, ha nem akkor, amikor a legjobban rá vannak szorulva? Fél év alatt simán összeszedi magát, ezt fixáljátok le. A párod magatartása ellenben erős kétségeket ébreszt bennem, hogy akarok-e ilyen emberrel élni, főleg, hogy családot tervezzek-e vele.
2013. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
81%

Te esetedben befogadnám,legalább rájössz,hogy mennyire gyerekbarát a pasi.

Ha az unokahugoddat nem birja elviselnifél-1 évig,akkor sajáttal mit kezdene egy életen át...

2013. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%
persze, szerintem a testvéri kapcsolat mindenek felett áll, én leszarnám, hogy mit mond a párom, köze nincs hozzá, ha a lakás az enyém
2013. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
14%

10. vagyok.. Jól lepontoztatok... De tapasztalta valamelyikőtök is ezt az állapotot?

Mert én igen, ennek függvényében írtam, hogy átmeneteileg, hosszú távon amúgy ha a párom nem ellenezné sem, sőt, ha nem lenne párom sem....senkinek sem jó hosszútávon, főleg nem a testvér kislányának...

2013. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
66%
igen ,mindenképp.....aki nem fogadná be az mit tenne? hagyná a testvérét az "utcán "egy kis gyerekkel?szánalmas....csak azért mert van egy "társ"aki ellenzi?a társ a bajban is társ....számomra nem kérdés segítenék mindenképp.....azért arra kiváncsi lennék ha ennek a "társnak"a családja kerülne bajba ,őket sem segítené?milyen ember az ilyen?
2013. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!