Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyik ex barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik ex barátnője ha szóba jön rettenetesen "idegesít" . és mikor egyedül vagyok mindig rajta rágódom . Mit tudok tenni ellene, hogy ne legyek ennyire féltékeny? Főleg, hogy tudom, hogy feleslegesen . =/

Figyelt kérdés
Pedig a barátom nem is konkrétan róla szokott beszélni, pont azért mert tudja, hogy az nekem rossz, de tudom, hogy róla van szó .
2010. máj. 22. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek-perec,hogy téged még az is idegesít,ha csak utal rá,mellőzze a témát,különben nem érti meg.
2010. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő már a múlt, te vagy a jelen. Amíg nem találkozgat vele, mire vagy féltékeny?
2010. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én tudom miröl beszélsz, mert én is ezt éreztem jó sokáig! A férjemnek rengeteg barátnöje volt, mégis csak 1et utálok, a többi semleges. Azzal kapcsolatban nem tudok neked tanácsot adni, hogy mit csinálj, hogy elmúljon, mert nálam akkor múlt el mikor megfogant a kislányunk. De mindenesetre sose kerüljön szóba nálatok és semmiképpen ne tartsa vele a kapcsolatot és egy idö után remélem jobb lesz.

22/L

2010. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hmm.köszönöm. amúgy nem tartja vele a kapcsolatot, sőt teljesen undorodik már tőle ... meg is van rá az oka.. szerintem mégis azért vagyok féltékeny, mert tudom, hogy régebben köze volt hozzá. pedig amúgy nem is ismerem, meg semmi.
2010. máj. 22. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a lány szerinted mit szól a pasija volt nőjéhez?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Remélem jobban vagy:)

2010. máj. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!