Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van legjobb barátnőd?

Van legjobb barátnőd?

Figyelt kérdés

Mi öten vagyunk lány testvérek, és a legjobb barátnők is egymásnak.

Vannak barátnőink is, de olyan akinek mindent elmondok és mindenben számíthatunk egymásra olyan nincs.

Volt, 10 évig de becsapott, megkért hogy vegyek neki valamit részletre és most én fizetem helyette.

Megsértődött mert azt mondtam neki, hogy én nem válogatnek ennyit. (1eve nem dolgozik, mert minden munkahellyel problémája van)

Ennek két hónapja és azóta nem beszél velem, a hitelt mar kb fel éve én fizetem. Most mar ha hívna sem beszélnek vele, kifizetem a havi 4900ft, tanuló pénz hogy a jövőben ne bízzák senkiben ennyire.


2013. aug. 16. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem van. Pont 10 éve ismerem :) Nagyon szeretem, bármit megtennék érte, és ez kölcsönös :)


Örülök hogy ilyen jó a kapcsolatod a testvéreiddel, kívánom hogy ez megmaradjon :)

2013. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van,több mint 10 éve..mindent megbeszélünk,segítünk egymásnak,de mégis vannak apró problémák..Ő szeret eljárkálni én viszont nem és ebből piti szócsaták szoktak lenni :)
2013. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
legalább te használod a cuccot?
2013. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van igen. 2 is volt, az egyik az unokahúgom de úgy hátba támadott, hogy nem tudtam megbocsájtani. Ő mutatott be a volt osztálytársának, akivel azóta is tűzbe tennénk a kezünket egymásért. Az esküvői tanúm is ő lesz. :) Az élet a legnagyobb rendező.


Egyébként én is azt kérdezném hogy te használod a valamit amit fizetsz? Mert ha nála van én biztosan feljelenteném...

2013. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem én használom. Valójában ő sem.

Egy videó kamera, amit a gyereke apukajanak vett, remélve hogy így vissza csabithatja, akkor megharagudott mert hülyeségnek tartottam de végülis segítettem.

2013. aug. 16. 19:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Van !!! És nagyon büszke vagyok rá ,hogy immár 25 éve ,az általános iskola első napjától fogva tart !!! :-)
2013. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen van, mindent megbeszélünk, mindenben segítünk egymásnak :)
2013. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt.
2013. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van ^^ 11 éve az ovi első napján lettünk barátnők x)
2013. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos már nincs :(

Régebben volt de ezt csak én hittem, hogy ő a legjobb barátnőm sajnos neki nem voltam az.

Vannak barátnőim de még keresem a legjobb barátnőt hátha megtalálom :)

Neked viszont nagy szerencséd van a testvéreiddel, vigyázz rájuk! :) 21/L

2013. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!