Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a legjobb barátod/barátnőd...

Ha a legjobb barátod/barátnőd bajba kerülne segítenél neki?

Figyelt kérdés

Nagyon komoly bűncselekménybe keveredne és 20-30 évet kapna előreláthatólag és megjelenne nálad hogy adj neki pénzt sok pénzt de soha többé nem fogtok találkozni és nem is tudja visszaadni a pénzt, adnál neki ? és mennyit ?

Ha van 10.000.000ft-od mennyit adnál belőle? Vagy ha pl: 700.000ft összes pénzed amit eddigi élted során megspóroltál odaadnád neki mind ?

Igen te is bajba kerülhetsz mer segítetted a szökésbe. de mégis segítenél neki ?


/ne álszenteskedj kérlek, úgyse tudjuk ki vagy, csak őszintén/


2013. júl. 30. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mibe keveredett..

Pénzt meg nem tudom, hogy adnék-e neki, mivel ígyis úgyis elkapják a rendőrök, szóval így csak az ablakon dobtam ki a pénzt.

2013. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kérdeznék semmit !

Ha lenne 10 misim 4-et tuti adnék neki.

a 700k lenne össz spórolt pénzem oda adnám mind az nem olyan nagy pénz manapság.

2013. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem kérdeznék semmit.

Attól függ mennyit keresnék egy hónapban. 1 évi fizum odaadnám.

2013. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyakamat rá hogy az első válaszoló nő a 2. és 3. férfi !
2013. júl. 30. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Valamennyivel mindenképpen megsegíteném, nyilván így elmélkedős szinten nem tudnám megmondani mennyivel, attól függ az adott szituban épp hogy állnék anyagilag, meg egy ilyen szituációban mennyire értékelnék át bizonyos dolgokat, nem olyan könnyen előre megjósolható hogy hogy reagálnék. Az összes megspórolt pénzemet nem adnám neki, én se várnám el semelyik barátomtól, hogy ilyet tegyen értem még ilyesmi helyzetben sem.


De ha pl. komoly életmentő műtétre kéne neki (vagy olyanra ami nélkül mittomén, megvakul vagy lebénul), minden spórolt pénzem szó nélkül odaadnám.

2013. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos oda a fejed, mivel az első válaszoló vagyok és férfi.

De most őszintén segítenék rajta, (nem mondtam, hogy nem csak azt, hogy nem tudom adnék-e pénzt. Meg mondtam, hogy helyzet függő is. )

2013. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra ez nem kérdés. Amennyit tudnék abban a helyzetben odaadnám. De komolyan. A pénz az csak egy dolog, ha lehetne bármi mással is segítenék neki. Aztán persze évekig izgulnék, hogy mi van vele. És nem bírnám ki, megkeresném valahogy. :)
2013. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel igazi barátnőm 1 van ezért mindenben segíteném, pénzzel akár a rejtőzködésben, bármiben amiben csak tudok. Megtakarított pénzemet is oda adnám. A barátok azért vannak, hogy segítsenek egymáson. Oda adnám neki rögtön a telefonomat, én pedig vennék egy másikat, hogy tudjuk tartani a kapcsolatot, ha valami másra lenne szüksége.
2013. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!