Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális a nővérem?

Normális a nővérem?

Figyelt kérdés

Állandóan beront a szobámba, a cuccaimat lopkodja, matat köztük, ha kulcsra volt zárva az ajtóm, akkor ordibálni kezdett és addig dörömbölt rajta, amíg be nem engedtem, és most már a kulcsomat is elvette és eldugta valahová...

Nem hiszem el, hogy ebben a rohadt házban egy perc nyugtom sincs, amikor nem kell attól félnek, hogy valaki csak úgy beviharzik AZ ÉN szobámba..

Mit tegyek?

(amúgy én 16 éves vagyok, ez a nyomorult meg 25)


2013. aug. 28. 15:41
 1/9 anonim válasza:
Szüleid?
2013. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó bolond tesód van 25 éves léttére. Keresd meg a kulcsot és zárkozz be egyszer csak megunja a rinyálást az ajtó elött.
2013. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen, teljesen normális.
2013. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális? Ezt te sem gondlod komolyan?
2013. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Irónia. Idióta kérdésre idióta válasz...
2013. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, messze nem normális, de a szüleid sem, ha ezt tűrik és nem védenek meg tőle. Kérj segítséget!
2013. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szüleim még neki adnak igazat...tiszta gáz..
2013. aug. 28. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem normális. De miért adnak neki a Szüleid igazat?

Csak nálad van tv? Vagy minek mászkálna be?

Neki nincs szobája? 25 évesen több esze is lehetne!

2013. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
neki is van külön szobája, itt a gép van, meg van egy másik szoba, az ilyen vendégszoba szerűség, ott van egy másik tv. Szóval nem amiatt. Hanem olyanok miatt, hogy rajtam kezdi el keresni a cuccait, amiket eltett valahová és nem emlékszik, hová, és egyből azt hiszi, hogy én loptam el, vagy mondjuk azért, mert ki vannak mosva a ruhái és az enyémeket hordja olyankor...a szüleim meg szerintem azért adnak neki igazat, mert ő a kiskedvenc..
2013. aug. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!